آخرین قسمت فصل دوم ۲ سریال دل چی شد؟ در قسمت آخر سریال دل چه اتفاقی افتاد؟

آخرین قسمت فصل دوم ۲ سریال دل چی شد؟

در قسمت آخر سریال دل چه اتفاقی افتاد؟

آخر سریال دل  ،  چهارشنبه ۴ تیر ماه  بیست و هشتمین قسمت سریال دل وارد شبکه‌ی نمایش خانگی شد.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

منوچهر هادی بعد از ساخت سریال عاشقانه در نمایش خانگی به سراغ سریال دل رفت و عاشقانه ای دیگر با حضور بازیگران سرشناس سینما خلق کرد.

سریال دل روایتگر چند ماجرای در هم تنیده است که با ماجرای عاشقی آرش و رستا و بهم خوردن مراسم ازدواجشان با دزدیده شدن رستا آغاز میشود و در کنار این ماجرا داستان های دیگری هم در دل قصه رقم میخورد.

سکانس جنجالی سریال دل در انتها مطلب

در قسما آخر این فصل سریال دل  ،آرش در دو راهی رستا و رابی بار دیگر رستا را انتخاب می‌کند. او در مقابل مادرش و رابی می‌ایستد، مراسم عقد را به هم می‌زند و خانه را ترک می‌کند.

آرش به امید رستا خانه را ترک می‌کند. به امید رسیدن به پاسخ سوال‌های بی جوابش و از همه مهم‌تر آن بزرگ‌ترین سوال: چرا رستا رفت؟!

با رسیدن آرش به خانه‌ی رستا، بار دیگر آوا بر سر راه او سبز می‌شود و بر خلاف آن چه انتظار می‌رفت مانع دیدار آرش و رستا می‌شود. آوا موضوع آمدن خواستگار جدید برای رستا را مطرح می‌کند و از آرش می‌خواهد که یک روز به او فرصت بدهد تا شرایط را مهیا کند.

اما آوا در سریال دل قرار است چه شرایطی را مهیا کند. بعد از گذشت بیست و هفت قسمت بالاخره پیش بینی‌ای که بسیاری از بینندگان دل از همان قسمت اول مطرح کرده بودند تحقق پیدا کرد.

مرتبط  جدیدترین تیزر سریال صفر بیست و یک 021 + فیلم

بیشتر ببینید و بخوانید از سریال دل

پشت همه‌ی ماجرا‌ها آوا است که نقشه می‌کشد و برنامه ریزی می‌کند. آوا با عذاب وجدان گناهی ناکرده در کودکی که سبب شده است هر گناه دیگری در مقابل آن گناه بزرگ به چشمش نیاید و برای به دست آوردن آرش از ارتکاب هیچ عملی ابا نداشته باشد.

بالاخره و در قسمت آخر فصل دوم سریال دل یعنی قسمت بیست و هشتم نقاب از چهره‌ی آوا کنار می‌رود و معلوم می‌شود که برداشت بیننده در اولین سکانس برخورد آوا و آرش در قسمت اول اشتباه نبوده است. همچنین این موضوع که نکیسا بدون کمک کس دیگری نمی‌توانست این کار‌ها را انجام دهد هم با همکاری آوا با او بر طرف می‌شود.

اما نکته‌ای که در دل وجود دارد و بار‌ها هم به آن اشاره شده است و سبب شده است تا هر اتفاقی که در آن می‌افتد چنگی به دل نزند و شوری در داستان ایجاد نکند طولانی شدن بیش از حد و اندازه سریال است. دل با داستانی کم رمق‌تر از همه‌ی سریال‌های شبکه‌ی نمایش خانگی و حتی تلوزیون با اختلاف فاحش نسبت به همه‌ی آن‌ها کش دار‌تر شده است.

با مرور اتفاقاتی که در این سریال افتاده است و روند هر یک از کاراکتر ها، این که همه‌ی این ماجرا‌ها تا بیست و هشت قسمت طول کشیده است حیرت انگیز است و بیش‌ترین ضربه را نیز از این همه طولانی شدن خود روایت سریال می‌خورد. آنقدر همه چیز طول کشیده است و لوث شده است که دیگر فرقی نمی‌کند که آوا هم با نکیسا هم دست است و یا آوا هم در جمع عشاق آرش حضور دارد و با این که از همه‌ی آن‌ها شانس کمتری برای وصال معشوقش دارد، اما همت بیشتری از همه شان دارد.

مرتبط  قسمت اول سریال خانه امن کی پخش می شود؟

با پخش قسمت آخر فصل دوم سریال دل و به پایان آمدن این فصل از این سریال هم به سرانجام می‌رسد و هفته‌ی آینده و قسمت بیست ونهم شروع فصلی تازه برای قصه‌ی دل است و باید منتظر ماند تا به نتیجه‌ی این جنگ‌های عاشقانه‌ی خاموش رسید.

در صورت تمایل نظر خود را راجع به این سریال در قسمت نظرات برای ما بنویسید.

سکانس جنجالی آخرین قسمت فصل دوم سریال دل 

این سریال توانسته است در ۷۲ ساعت ابتدایی انتشار در نمایش خانگی، رکورد تماشای آنلاین را شکست! و با ثبت ۱۳میلیون و ۴۴۰ هزار دقیقه توانست به پر مخاطب‌ ترین سریال شبکه نمایش خانگی در سه روز اول انتشار تبدیل شود!

منوچهر هادی کارگردان این سریال نیز در مورد نقش آوا در سریال دل  و مباحث پیرامون این سریال با اتمام فصل دوم آن در اینستاگرام خود گفت:

ممنون از بازی درخشانت یکتای عزیز❤️ از صبح چهارشنبه که قسمت بیست و هشتم توزیع شده و فصل دوم به پایان رسیده واکنش‌های متفاوتی رو شاهدم که نشون میده چقدر این سریال مخاطبشو در گیر کرده و گاهن عصبی.
گواه این قضیه تعداد کامنتهاست که موجوده و این خواسته ما بوده و هست.
برای اولین بار در مجموعه کارهای خودم با این حجم از کامنت و واکنش مواجه شدم که منو غافلگیر و بسیار خوشحال کرده.

همچنین منوچهر هادی در برنامه «کافه آپارات» به صراحت گفت که از قسمت ۴-۵ تا قسمت ۱۰، وقتی متوجه شده انتقادات زیاد است و حوصله مخاطب سر می‌رود، تصمیم گرفته سه قسمت از سریال کم کند و این مجموعه را از ۴۳ قسمت به ۴۰ قسمت کاهش دهد. قطعا این کارگردان به خاطر عده‌ای اندک، تعداد قسمت‌های سریال خود را کوتاه نمی‌کند! گذشته از همه این‌ها، منوچهر هادی کافی است نگاهی به نظرات همین پست اینستاگرامی خود بیندازد تا بار دیگر به نظر واقعی مخاطبان پی ببرد.

5 نظرات

  1. وااااییی که چه سریال مزخرفی بود. قشنگ شلنگ آب برداشتن بستن به این سریال. بابا یه کمی خلاقیت داشته باشین تو سریال ساختن.

  2. به نظر من که سریال دل بی اندازه هم قشنگه، دوست نداری نیا اینجا بنویس اصلا
    چرا میای کامنت میزاری اصلا تو؟! سریال دل بسیار زیباست توصیه میکنم ببینید حتما

  3. چرا انقدر این سریال دل معروف شده مگه چی داره؟ قسمت آخر سریال دل؟!!
    من نمیفهمم این سریالا چیه آخه شما نگاه میکنید اصلا والا

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید