دشمنی آوا در سریال دل با خواهرش رستا در قسمت 28 سریال دل چه اتفاقی افتاد؟

دشمنی آوا در سریال دل با خواهرش رستا

در قسمت ۲۸ سریال دل چه اتفاقی افتاد؟

آوا در سریال دل  ، آخرین قسمت فصل دوم سریال دل چهارشنبه ۴ تیر ماه  بیست و هشتمین قسمت سریال دل وارد شبکه‌ی نمایش خانگی شد.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

در آخرین قسمت از فصل دوم سریال دل آرش در دو راهی رستا و رابی بار دیگر رستا را انتخاب می‌کند. او در مقابل مادرش و رابی می‌ایستد، مراسم عقد را به هم می‌زند و خانه را ترک می‌کند.

آرش به امید رستا خانه را ترک می‌کند. به امید رسیدن به پاسخ سوال‌های بی جوابش و از همه مهم‌تر آن بزرگ‌ترین سوال: چرا رستا رفت؟!

با رسیدن آرش به خانه‌ی رستا، بار دیگر آوا بر سر راه او سبز می‌شود و بر خلاف آن چه انتظار می‌رفت مانع دیدار آرش و رستا می‌شود. آوا موضوع آمدن خواستگار جدید برای رستا را مطرح می‌کند و از آرش می‌خواهد که یک روز به او فرصت بدهد تا شرایط را مهیا کند.

اما آوا در سریال دل قرار است چه شرایطی را مهیا کند. بعد از گذشت بیست و هفت قسمت بالاخره پیش بینی‌ای که بسیاری از بینندگان دل از همان قسمت اول مطرح کرده بودند تحقق پیدا کرد.

بیشتر ببینید و بخوانید از سریال دل

پشت همه‌ی ماجرا‌ها آوا است که نقشه می‌کشد و برنامه ریزی می‌کند. آوا با عذاب وجدان گناهی ناکرده در کودکی که سبب شده است هر گناه دیگری در مقابل آن گناه بزرگ به چشمش نیاید و برای به دست آوردن آرش از ارتکاب هیچ عملی ابا نداشته باشد.

بالاخره و در قسمت بیست و هشتم نقاب از چهره‌ی آوا کنار می‌رود و معلوم می‌شود که برداشت بیننده در اولین سکانس برخورد آوا و آرش در قسمت اول اشتباه نبوده است. همچنین این موضوع که نکیسا بدون کمک کس دیگری نمی‌توانست این کار‌ها را انجام دهد هم با همکاری آوا با او بر طرف می‌شود.

مرتبط  جدیدترین تیزر سریال صفر بیست و یک 021 + فیلم

اما نکته‌ای که در دل وجود دارد و بار‌ها هم به آن اشاره شده است و سبب شده است تا هر اتفاقی که در آن می‌افتد چنگی به دل نزند و شوری در داستان ایجاد نکند طولانی شدن بیش از حد و اندازه سریال است. دل با داستانی کم رمق‌تر از همه‌ی سریال‌های شبکه‌ی نمایش خانگی و حتی تلوزیون با اختلاف فاحش نسبت به همه‌ی آن‌ها کش دار‌تر شده است.

با مرور اتفاقاتی که در این سریال افتاده است و روند هر یک از کاراکتر ها، این که همه‌ی این ماجرا‌ها تا بیست و هشت قسمت طول کشیده است حیرت انگیز است و بیش‌ترین ضربه را نیز از این همه طولانی شدن خود روایت سریال می‌خورد. آنقدر همه چیز طول کشیده است و لوث شده است که دیگر فرقی نمی‌کند که آوا هم با نکیسا هم دست است و یا آوا هم در جمع عشاق آرش حضور دارد و با این که از همه‌ی آن‌ها شانس کمتری برای وصال معشوقش دارد، اما همت بیشتری از همه شان دارد.

با به پایان آمدن این قسمت فصل دوم این سریال هم به سرانجام می‌رسد و هفته‌ی آینده و قسمت بیست ونهم شروع فصلی تازه برای قصه‌ی دل است و باید منتظر ماند تا به نتیجه‌ی این جنگ‌های عاشقانه‌ی خاموش رسید.

منوچهر هادی کارگردان این سریال نیز در مورد نقش آوا در سریال دل  و مباحث پیرامون این سریال با اتمام فصل دوم آن در اینستاگرام خود گفت:

ممنون از بازی درخشانت یکتای عزیز❤️ از صبح چهارشنبه که قسمت بیست و هشتم توزیع شده و فصل دوم به پایان رسیده واکنش‌های متفاوتی رو شاهدم که نشون میده چقدر این سریال مخاطبشو در گیر کرده و گاهن عصبی.
گواه این قضیه تعداد کامنتهاست که موجوده و این خواسته ما بوده و هست.
برای اولین بار در مجموعه کارهای خودم با این حجم از کامنت و واکنش مواجه شدم که منو غافلگیر و بسیار خوشحال کرده.

چند نکته

اول اینکه بسیار از استقبال بی سابقه و پر شور و هیجانتون ممنونم و خدارو شاکرم از این همه توجه
نکته بعدی تعداد قسمتهاو فصلهاست این سریال چهل قسمته و در سه فصل ساخته شده.
درمورد پاسخ به بعضی از کامنتها باید عرض کنم که تا انتهای سریال باید دیده بشه بعد قضاوت نهایی انجام شه الان هر توضیحی یعنی لو رفتن قصه.
عده اندکی از مخاطبین که تعدادشون از شاید بیست میلیون ایرانی که این سریال رو می‌بینند به ده هزار نفر هم نرسه ولی برای من محترم هستند همچنان اعتقاد دارند که ریتم کنده و بیست و هشت قسمت گذشته هیچ اتفاقی نیفتاده.
در جواب باید بگم البته که ریتم کنده و این لحن و ریتم از ابتدا برای ساخت این کار در نظر گرفته شده و ظاهرن تعدادی از مخاطبین عزیز ناراضی هستند که از ایشان عذر خواهی میکنم ولی چطور هیچ اتفاقی نمیفته و بیست و هشت قسمت تماشا میکنین؟ بعد هم معنی اتفاق از نظر شما چیه؟ ممنون میشم توضیح بدین. ولی باز هم قضاوت نهایی قسمت آخر.
کار ما در مقایسه با کارهای دیگر نمایش خانگی کمترین تبلیغات رو داشته و این میزان از استقبال رو صد در صد مدیون خود سریال و زحمات عوامل هستیم.
و جریاناتی هدفمند و برنامه ریزی شده قصد تخریب و لطمه زدن به این مجموعه رو دارن که کاملن طبیعی است هر کار پر مخاطبی قطعن کسانی رو آزار میده و حس حسادتشون رو تحریک میکنه که امیدوارم به جایگاهی برسن که دیگر به کسی حسادت نکنن.
بعضی از مخاطبان دوست‌داشتنی هم نگران بدآموزی و طراحی بعضی از اتفاقات و روابط هستند که بازهم خواهش میکنم حوصله کنید و بگذارید سریال تمام بشه مطمئن باشید این سریال در پایان بندی خوب و درستش این نگرانی شما رو هم بر طرف خواهد کرد و متاسفانه من الان نمیتونم توضیح بدم.
در آخر تبریک میگم به عوامل و دوستان عزیزم در سریال آقازاده که از جمعه این هفته توزیع میشه و امیدوارم با استقبال با شکوهی مواجه بشن و ماهم می‌بینیم و لذت میبریم.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید