دستگیری علیرضا نیکبخت واحدی در پارتی + فیلم ماجرای دستگیری نیکبخت در پارتی شبانه به زبان خودش

دستگیری علیرضا نیکبخت واحدی در پارتی + فیلم

ماجرای دستگیری نیکبخت در پارتی شبانه به زبان خودش

 علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس همواره در دوران فوتبالش پر سروصدا بود، همچنان هم در راس اخبار حضور دارد.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

دستگیری علیرضا نیکبخت واحدی در پارتی شبانه که یکی از ستاره های فوتبال در زمان های نه چندان دور بود، حاشیه ای پر سر و صدا را برای وی رقم زده و باعث دور شدنش از دنیای فوتبال شده بود.

نیکبخت راجع به دستگیر شدندش در مهمانی شبانه در این ویدئو می گوید : بر خلاف شایعات موجود، من فقط یک بار در مهمانی شبانه دستگیر شدم و این اتفاق در محله نیاوران رخ داد. البته در آن مهمانی خیلی‌ها بودند؛ از فوتبالیست‌ها و ورزشکاران گرفته تا یک مربی خوشتیپ و البته بازیگران سینما، ولی در تمام آن جمع فقط من محروم شدم. فکر می‌کنم بر سر آن مهمانی من را فروخته بودند، چون ۱۵ دقیقه پس از ورودم، دستگیر شدم. البته این را هم بگویم که روی سقف اتومبیل دوستم پریدم و می‌خواستیم فرار کنیم، ولی دستگیرمان کردند! در واقع بازنده اصلی آن مهمانی فقط من بودم، اما فقط همان یک بار مرا گرفتند.

تهدید علی دایی و خداداد عزیزی به ترور؟!

مصاحبه دیگری از نیکبخت واحدی

 علیرضا نیکبخت‌واحدی از نظر فنی یکی از بهترین‌های فوتبال ایران بود که می‌توانست سال‌ها در تیم‌های اروپایی بازی کند. نیکبخت از بازیکنان خوش‌قلب فوتبال نیز به شمار می‌رفت. او چند شب قبل با برگزاری مراسمی به جرگه متأهلان پیوست.

گفت‌وگویی روزنامه ورزشی با نیکبخت واحدی

 در شبکه‌های مجازی فیلمی کوتاه ازمراسم عروسی‌ات پخش شد.
خودم هم دیدم، ولی نمی‌دانم کار کدام‌یک از رفقا بوده است. حدود ۶۰، ۷۰ نفر به مراسم تولد همسرم دعوت کرده بودم و هر کس هم این کار را کرده می‌بخشم، چون کار خلافی که نکرده‌ام و مهم نیست که فیلمی بیرون رفته یا نرفته. من دیدم ۲۰ نفر از دوستان دارند با موبایل‌شان فیلم می‌گیرند، اما از نظرم اشکالی نداشت.

مرتبط  نیما سریال آقازاده فرزند کیست ؟

مراسم تولد یا عروسی؟
با یک برنامه‌ریزی دقیق به همسرم گفتم برایت مراسم تولد گرفته‌ام. منزل یکی از دوستانم که مساحت بزرگی دارد را آماده کردم، ولی خانواده خودم و همسرم را در جریان قرار دادم و بنا شد به همسرم چیزی نگوییم تا سورپرایز شود.

در این اوضاع خطرناک کرونا ریسک بزرگی نکرده ای؟
فضا بزرگ بود و فاصله‌ها مناسب و فقط در دقایقی کمی تعدادی از مهمانان نزدیک هم قرار گرفتند. آن‌ها در ماه‌های گذشته با وسواس و دقت زندگی کرده‌اند. در مراسم نیز قبل از ورود به منزل همه تست تب‌سنجی دادند، داخل خانه هم کل وسایل ضد عفونی شده بود و انواع ژل و اسپری ضد عفونی کننده هم در دسترس قرار داشت و مورد استفاده قرار گرفت.

از دوستان فوتبالیستت چه کسی به مراسم دعوت بود؟
از فوتبال که خیری ندیدیم و هیچ فوتبالی در مراسم نبود البته چند رفیق خیلی خوب فوتبالی دارم که یا شرایط آمدن نداشتند یا تهران نبودند.

چه شد تصمیم گرفتی ازدواج کنی؟
وقتش رسیده بود که زندگی جدیدی را شروع کنم.

ماه عسل می‌روی؟
قبل از برگزاری مراسم عروسی، در دوران عقد مسافرت شمال و مشهد رفته بودیم.

دوست داری صاحب فرزند شوی!
خیلی زیاد! من دوست دارم فرزندان زیادی داشته باشم.

از مخارج بچه‌داری در این زمانه مطلع هستی؟
بچه خودش روزی‌اش را می‌آورد.

شغل فعلی‌ات چیست؟
مدرسه فوتبال دارم که فعلاً به خاطر کرونا تعطیل است.

مرتبط  شایعه حکومت نظامی در تهران بخاطر کرونا !؟

با برگزاری لیگ موافق هستی؟
اگر پروتکل بهداشتی با دقت رعایت شود خوب است، اما به دلیل تعطیلات ۳ ماهه و فرصت ۵ هفته‌ای برای آماده‌سازی متأسفانه مصدومان زیادی خواهیم داشت. الان پارگی رباط صلیبی چند بازیکن سوژه شده، اما با برگزاری مسابقات خواهید دید سونامی مصدومیت خواهیم داشت و متأسفانه تعداد زیادی از فوتبالیست‌ها مصدوم می‌شوند.

چرا اوضاع استقلال مدام نگران‌کننده است؟
عدم ثبات در بخش مدیریت و فنی و کم شدن بازیکنان بزرگ در این تیم. یک بازیکن نمی‌تواند تیمی نظیر استقلال را جمع و جور کند. قصد اهانت به هیچ کس را ندارم، ولی استقلال از نظر داشتن بازیکن بزرگ دچار کمبود شد. مطرح‌ترین بازیکنان تیم چند بازی ملی دارند؟ چند جام قهرمانی در کارنامه‌شان دیده می‌شود؟ بالاخره حضور ۳، ۴ بازیکن بزرگ به بقیه وزن می‌دهد و الگوسازی است. تجربه تیم داخل و بیرون زمین بالا می‌رود. تک‌تک بازیکنان فعلی توانمند، متعصب، عزیز و محترم هستند و به هیچ عنوان نمی‌خواهم از آن‌ها انتقاد کرده باشم بلکه اشکال از مدیران و مربیان قبلی بود و البته بیشتر مدیریت، چون استراماچونی خارجی بود و تا سرمربی شد خیلی از نفرات از استقلال رانده شدند.

محرومیت رامین رضائیان بخاطر مسائل اخلاقی !

این تیم چطور سر و سامان می‌گیرد؟
باید از فرهاد مجیدی دوست‌داشتنی تمام‌قد حمایت شود. او با تجربه و کاربلد است. در تیم‌های بزرگی مثل همین استقلال بازی کرده. سابقه حضور در اروپا را هم داراست البته بدون غرض باید بگویم به نظر من در دوران وزارت آقای سلطانی‌فر استقلال نتایج موفقیت‌آمیزی نگرفت. من از خودش شناختی ندارم، اما می‌دانم پسرش یک پرسپولیسی دوآتشه است.

بازی استقلال – فولاد را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
چون دو تیم سه ماه در تعطیلات بوده‌اند، نمی‌دانیم چه شرایطی دارند. من آرزو می‌کنم استقلال ۳ گل بزند و ۳ امتیاز را بگیرد.

 

 

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید