فیلم لحظه دستگیری وحید خزایی لحظه بازداشت وحید خزایی و غافل گیری اش در فرودگاه

فیلم لحظه دستگیری وحید خزایی

لحظه بازداشت وحید خزایی و غافل گیری اش در فرودگاه

خبرگزاری فارس،فیلم لحظه دستگیری وحید خزایی در فرودگاه امام خمینی را منتشر کرد. وحید خزایی اینفلوئنسر مشهور و پرحاشیه اینستاگرام صبح روز ۴ تیر ماه ۹۹ در فرودگاه امام خمینی بازداشت شد. او توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران دستگیر شده است.

ویدئو دستگیری وحید خزایی

سلبریتی و شاخ های اینستا از تبلیغ چقدر پول در می آورند؟!

وحیدقاریقی معروف به وحید خزایی متولد سال ۱۳۶۴ در تهران است. او در سال ۹۴ پس از انتشار تصاویرش با زنان و دختران تحت تعقیب پلیس فتا قرار گرفت و به سرعت بازداشت شد.

او پس از بازداشت ادعا‌های کذبی مطرح کرد و حتی اعلام کرد که از اقدامات خود پشیمان است. در آن زمان  جمله‌ای از او با این مضمون که “پلیس فتا حواسش به همه چیز هست” باعث شهرت دو چندانش شد. جمله او تا مدت‌ها دستمایه شوخی در فضای مجازی بود.
خزایی پس از بازداشت مدعی شده بود که کارگر ساده است و در یک بنگاه معاملات ملکی فعالیت می‌کند. او مدعی شده بود تمام دختران حاضر در عکس‌ها و فیلم‌های منتشر شده از او، دختر خاله‌های او هستند.

او چندین شاکی خصوصی از میان همان دختران داشت. پس از دستگیری او توانست رضایت بیشتر شاکیانش را بگیرد. اما چند نفر رضایت ندادند و خزایی با قرار وثیقه از زندان آزاد شد.

او پس از خروج از زندان از ایران خارج شد و پس از مدتی مشخص شده که به ترکیه رفته است. خزایی به نوعی از ایران گریخت. سال ۹۷ سردار کمال هادیان‌فر (رییس وقت پلیس فتا ناجا) در یک نشست خبری گفت: “از روز اول که این فرد دستگیر شد بار‌ها پیشنهاد دادیم برای او حکم سبک نبرید، اما متاسفانه برای او حکم سبک بریده شد.”

او ادامه داد: «در حال حاضر وحید خزایی در موقعیت وانتد (گمشده) است و ما به دنبال جستجوی مکان استقرار او هستیم و دستگیری او در دستور کار است.»

بازداشت وحید خزایی در سال ۹۴ از این جهت اهمیت فراوانی داشت که به نوعی سرآغاز برخورد با طیفی از اینفلوئنسر‌ها و فعالان اینستاگرامی شد که با عنوان “شاخ” شناخته می‌شوند. پس از دستگیری خزایی پلیس از نظارت به عملکرد “شاخ‌های” فضای مجازی و به ویژه اینستاگرام خبر داد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید