ساعت تکرار سریال شاهرگ تکرار سریال شاهرگ چه ساعتی پخش می شود؟

ساعت تکرار سریال شاهرگ

تکرار سریال شاهرگ چه ساعتی پخش می شود؟

 تکرار سریال شاهرگ ، این سریال زمان های سال ۱۳۶۰ را تداعی می کند و داستان این سریال به آن تاریخ بر می گردد.  در خلاصه داستان سریال شاهرگ آمده است، در سال‌های نا آرام پس ازانقلاب در سال ۶۰، گروه ویژه‌ای برای یک عملیات بزرگ فراخوانده شدند. این گروه مسئولیت بزرگی بر عهده دارند؛ چرا که عقربه‌های چندین بمب در تهران در حال حرکت است.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

بازیگران معروف و حرفه ایی چون حسین پاکدل، عباس غزالی ، نیما رئیسی، مهدی سلوکی، سیروس گرجستانی، فریده سپاه منصور، مسعود فروتن، امید روحانی، عطا عمرانی، محسن بهرامی، افسانه کمالی، سید مریم موسویان، حلیمه سعیدی، فریده دریامج، سوسن مقصودلو و با حضور سام قریبیان، سید جواد هاشمی، آزاده زارعی و سپیده خداوردی

مرتبط  همسر روحانی الهام چرخنده کیست ؟

بیشتر بخوانید و ببینید از سریال شاهرگ

طی سالهای اخیر آثار قابل توجه سینمایی در خصوص وقایع دهه شصت ساخته شده است از جمله می توان یه فیلم های ماجرای نیمروز و امکان مینا اشاره کرد. باید دید در سریال سازی نیز می توانیم شاهد چنین آثاری باشیم یا خیر؟

سریال شاهرگ به کارگردانی سیدجلال اشکذری و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی  از هفتم تیر ما هر شب ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه از شبکه دو پخش می‌شود. این سریال در ساعت‌های ۱۲ و ۱۶:۱۵ روز بعد بازپخش می‌شود.

تیزر دیگری از سریال شاهرگ

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید