ساعت تکرار سریال دخترم نرگس شبکه یک تکرار سریال دخترم نرگس چه ساعتی پخش می شود؟

ساعت تکرار سریال دخترم نرگس شبکه یک

تکرار سریال دخترم نرگس چه ساعتی پخش می شود؟

 تکرار دخترم نرگس ، این شب ها شبکه یک سریال دخترم نرگس را بر روی پخش دارد.  سریال دخترم نرگس روایتگر ماجرایی اجتماعی و پلیسی است و داستانی از یک خانواده را روایت میکند که شخصیت اصلی قصه آن نرگس دختر خانواده است.

این سریال  درباره خانواده صادقی و دختر این خانواده نرگس است، نرگس دانشجوی برتر دانشگاه ارومیه است که در مراحل پایانی تحصیل قرار دارد و به عنوان دختری قوی و کارگشا در خانواده شناخته میشود و ارتباط خوبی با برادرش نادر دارد و همیشه گره گشای کارهای او است تا اینکه مشکلاتی در خانواده و برای برادرش نادر پیش می آید که زندگی آنها را دچار فراز و فرودهای زیاد میکند.

مرتبط  قسمت اول سریال روزهای آبی کی پخش می شود ؟

سریال «دخترم نرگس»  پس از بخش خبری ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه یک می‌رود و پنج شنبه‌ها هم بازپخش یک هفته گذشته نمایش داده می‌شود. ساعت ۱:۳۰، ۱۰:۳۰ و ۱۵ روز بعد این مجموعه بازپخش می‌شود.

تیزر سریال دخترم نرگس

محمود پاک نیت، حسین سحرخیز، مهوش صبرکن، رحیم نوروزی، مریم خدارحمی، فریبا طالبی، امیرحسین صدهزاری، هاشم چاووشی، جمال ذوالقدر، پدرام رحمانی، ماه رخ رفیع زاده و کامیار شکیبایی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

2 نظرات

  1. سریال‌بسیار‌عالی‌وخیلی‌خوبه‌که‌کمی‌ازروایت‌بمباران‌وجنگ‌نیز‌دران‌وجودداردباتشکر‌ازتمام‌کسانی‌که‌برای‌ساخت‌این‌سریال‌زیبا‌تلاش‌کردند

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید