ساقی حاجی پور بازیگر هدیه سریال هم گناه کیست؟ بیوگرافی ساقی حاجی پور بازیگر نقش هدیه سریال هم گناه

ساقی حاجی پور بازیگر هدیه سریال هم گناه کیست؟

بیوگرافی ساقی حاجی پور بازیگر نقش هدیه سریال هم گناه

ساقی حاجی پور با بازی در نقش هدیه سریال هم گناه در بین مردم شناخته شده است. هم گناه اولین کار تصویری ساقی حاجی پور است که بازی قابل قبول و زیبایی از خود به نمایش گذاشته است.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

قبل از این کار فقط در تئاتر فعالیت داشته است. ساقی حاجی پور در‎باره‌ی تست بازیگری و حضورش در سریال خانگی «همگناه» گفت: “من طی یک پروسه ۳ ، ۴ هفته‌ای برای دادن تست‌های مختلف برای نقش هدیه به دفتر می‎رفتم. و تقریبا از بین ۸۰ نفر انتخاب شدم و جزو آخرین نفراتی بودم که برای تست رفته بودم. از آقای کیایی خیلی ممنونم که به من اعتماد کردند چون این اولین کار تصویر من بود و فضای کار یک فضای کاملا حرفه‌ای با آدم‎های حرفه‌‎ای بود و اعتماد به کسی که هیچ تجربه‌ی تصویری ندارد، خیلی سخت است. از اینکه تونستم در تست‌‎ها قبول بشم، خداروشکر می‎کنم.”

مرتبط  تاریخ پخش قسمت آخر سریال آقازاده

مصاحبه با ساقی حاجی پور در انتهای مطلب

او در ادامه درباره‌ نقش هدیه در «هم‌گناه» افزود: “نقش هدیه برای من خیلی پر چالش بود، سنش از من کمتر بود ولی تجربه‌‎هایی رو داشت که من نداشتم ولی آقای کیایی آنقدر خوب بازیگر رو هدایت می‎کنه که چاره‌ای نداری جز اینکه خوب باشی.”

تمامی مطالب درباره سریال هم گناه را در اینجا بخوانید و ببینید

ساقی حاجی پور متولد متولد مهر ماه ۱۳۷۴ است. ساقی حاجی پور برای اولین بار، بازیگری را به صورت جدی در سال ۱۳۹۸ با سریال نمایش خانگی «همگناه» به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی تجربه کرد. او بازیگری را با تاتر شروع کرد و نمایش شربت سینه به نویسندگی و کارگردانی رسول کاهانی اولین تجربه او روی صحنه بود.

مرتبط  فیلم وداع با پیکر پاک شهید محسن فخری زاده

ساقی حاجی پور مجرد است ، و تاکنون خبری مبنی بر ازدواج وی منتشر نشده است. وی در مورد ازدواج چنین می گوید :  ازدواج در اولویت وی نیست هرچند معتقد است. که ازدواج از موضوعاتی نیست که روی آن برنامه‌ریزی خاصی داشت و گاهی ناخودآگاه افراد را درگیر خودش می‌کند.

مصاحبه دیدنی با ساقی حاجی پور

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید