اسامی بازیکنان استقلال که کرونا گرفتند؟ کدام یک از بازیکنان استقلال کرونا گرفتند؟

اسامی بازیکنان استقلال که کرونا گرفتند؟

کدام یک از بازیکنان استقلال کرونا گرفتند؟

تمرین بازیکنان باشگاه استقلال امروز طی اعلامیه منتشر شده از این باشگاه کنسل شد. آبی پوشان امروز استراحت می‌کنند. قرار بود تمرین امروز استقلال با حضور اصحاب رسانه برگزار شود.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

گفته می شودحدود ۸ نفر از بازیکنان تیم استقلال مشکوک به ویروس کرونا هستند. استقلال در هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر فردا از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف پارس جنوبی جم می‌رود.

 روز گذشته (جمعه) برای چندمین بار از بازیکنان استقلال تست کرونا گرفته شد. بر اساس نتیجه اعلام شده، تست ۸ نفر از اعضای تیم (بازیکنان و کادر فنی) مثبت شده است. البته باشگاه استقلال هنوز جزئیاتی از این موضوع اعلام نکرده است.

تیم فوتبال استقلال حدود ۱۰ روز قبل برای مصاف با فولاد به اهواز رفت و پس از آن هم این تیم مقابل سایپا بازی کرد.

مرتبط  شایعه حکومت نظامی در تهران بخاطر کرونا !؟

مجموعه تیم فوتبال استقلال تاکنون ۵ بار تست کرونا داده‌اند که آخرین بار آن، روز گذشته بوده است.

وریا غفوری، کاپیتان استقلال اولین بازیکنی است که بعد از تست روز گذشته ابتلای او به کرونا مسجل شده است. این بازیکن حتی هفته گذشته با همین شرایط به میدان رفته است. گفته می شود مسعود ریگی نیز دیگر بازیکنی ست که به کرونا مبتلا شده است.

خبر ابتلای ۸ استقلالی به گرونا در حالی بود که چند روز قبل دکتر نوروزی خبر از سالم بودن آبی پوشان داده بود. دکتر امین نوروزی پاسخ تست کرونای همه بازیکنان و اعضای دیگر تیم استقلال را منفی اعلام کرده بود تا این تیم با خیالی آسوده به دیدار با سایپا برود. آبی‌ها بعد از بازگشت از سفر اهواز تست کرونا دادند که پاسخ آن مشخص شد.

مرتبط  شایعه حکومت نظامی در تهران بخاطر کرونا !؟

در جدیدترین واکنش به این خبر خلیل‌زاده رئیس هئیت مدیره استقلال گفت: ۸ نفر از اعضای باشگاه به کرونا مبتلا شده‌اند و در حال حاضر مشغول بررسی وضعیت هستیم.  در یک شرایط بحرانی قرار گرفته‌ایم وبدون تردید اگر این خبر صحت داشته باشد، پرواز عصر امروز (شنبه) به شهر جم را لغو می‌کنیم.

استقلال در هفته بیست و سوم لیگ برتر در حالی میهمان تیم پارس جنوبی جم است که برخی رسانه‌ها از ابتلای چند بازیکن تیم به ویروس کرونا خبر می‌دهند. بنا به اعلام برخی از رسانه‌ها نتیجه آزمایش هشت عضو تیم فوتبال استقلال مشکوک به کرونا بوده است.

دیدار تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و استقلال تهران فردا (یکشنبه) ساعت ۲۰.۳۰ فردا برگزار می‌شود.

از اردوی آبی ها خبر رسید که تست کرونای سید حسین حسینی منفی بوده است. حسینی کاپیتان دوم استقلال است که در مراحل مختلف تست کرونا داده است.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید