بهنوش بختیاری به چه کسانی در پیجش فحاشی کرد؟ فحاشی بهنوش بختیاری در اینستاگرامش

بهنوش بختیاری به چه کسانی در پیجش فحش داد؟

فحاشی بهنوش بختیاری در اینستاگرامش

بازهم بهنوش بختیاری و حاشیه جدیدش! بهنوش بختیاری با ادبیاتی عجیب علیه کسانی که فعالیت های تبلیغاتی او را محکوم کرده اند تاخت.

بهنوش بختیاری که از فعال‌ترین بازیگران ایرانی در حوزه تبلیغات است و به طور روزانه حداقل یک کار تبلیغاتی در صفحه اینستاگرامش انجام می‌دهد، از شایعات منتشر شده مبنی بر تبلیغات غیر قانونی‌اش عصبانی شده و به شدت به شایعه پراکن‌ها اعتراض کرد.

بادیگار و اسکورت بهنوش بختیاری را در اینجا ببینید

​این بازیگر در صفحه اینستاگرامش نوشت: توی روزهای اخیر بعد از ماجراهای طلا و ارز، معاملات کاغذی و طلای آب شده در موارد عادی ممنوع اعلام شده

حالا یه عده با انتشار فیلم تبلیغ چندین ماه پیش من برای یه مجموعه معاملاتی سکه و طلا میخوان به دروغ القا کنن که این فیلم جدیده و من تبلیغ غیرقانونی انجام دادم. نخیر، از این خبرا نیست. این فیلم قدیمیه و بعد از این ممنوعیت من هیچ تبلیغی در مورد طلای آب شده یا سکه یا معاملات کاغذی نداشتم.

اونایی که با خبرای دروغ میخوان به هر بهونه ای برام حاشیه درست کنن، بدونن که حواسم بهشون هست و نمیذارم هر روز با آبروم بازی کنن”

بختیاری در ادامه با لحنی عجیب خطاب به گردانندگان صفحات اینستاگرامی که او را به تبلیغات غیر مجاز متهم کرده‌اند، نوشته است: “یکبار رو سیاه شدید کل مدیران اومدن توضیح دادن که صحبت از اون شربت گیاهی هیچ ربطی به کرونا نداشته و بیخودی با خانم بختیاری نامردی راه انداختن…. باز روتون کم نشد بی شرفای پیج زردی…..خدا نگذره از سر توی حروم لقمه ای که نونتو از بی آبرو کردن امثال من که که معروفیم در میاری…..خدا نگذره ازت بی شرف پر عقده

پلیس فتا برای تهمت وًافترا مجازات سختی گذاشته و من از تمام پیج هایی که حرف مفت میزنن شکایت قضایی کردم”

تعرفه بهنوش بختیاری برای تبلیغ در اینستاگرام

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید