فیلم بستری شدن آریا عظیمی نژاد در بیمارستان ایست قلبی آریا عظیمی نژاد داور عصر جدید

فیلم بستری شدن آریا عظیمی نژاد در بیمارستان

مرگ و زنده شدن دوباره آریا عظیمی نژاد داور عصر جدید

آریاعظیمی نژاد بیماری خفیف قلبی دارد و اگر بیش از توانش کار کند و ساعات بیداری زیادی را تجربه کند ممکن است قلبش دردسر ساز شود . علت بستری شدنش در بیمارستان نیز همین بیماری قلبی بوده که موجب خطرات زیادی برای جانش شده است .

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

ماجرا از این قرار است که چندسال پیش در شبکه خبر گزارشی از آریا عظیمی نژاد روی تخت بیمارستان با احوالی مریض و ناخوش منتشر شد .گویا آریا عظیمی نژاد در شب های قدر برای چکاپ وضعیت سلامت و قلبش بعد از یک دوره کار سخت به بیمارستان می رود ولی مشکل قلب جدی بوده و کار به بستری شدن می کشد. گزارشگر آریا را آقای عظیمی نژاد جوان خطاب می کند و علت حضور اورا در بیمارستان جویا می شود .

مرتبط  تکرار سریال ۰۲۱

آریا عظیمی نژاد برخلاف آن چه در عصر جدید از خود نشان می دهد ؛ فوق العاده احساساتی  و مهربان است.  آریا عظیمی‌نژاد زادهٔ ۵ اردیبهشت ۱۳۵۲ است.  آریا عظیمی‌نژاد متولد تهران است. آریا عظیمی‌نژاد موسیقی‌دان و آهنگ‌ساز ایرانی است.

آریا عظیمی‌نژاد پدرش جمشید عظیمی نژاد نویسنده و برنامه ساز تلویزیونی که بیشتر با کار کودک «خانهٔ عروسک‌ها» که در سالهای ابتدایی انقلاب پخش می‌شد، شناخته می‌شود و آریا عظیمی نژاد در ۶ سالگی در این مجموعه عروسکی همراه خواهرش پوپک عظیمی نژاد نقش آفرینی کرده‌است.

در بیوگرافی آریا عظیمی نژاد آمده است که او در سال ۷۲ در رشتهٔ موسیقی دانشگاه آزاد واحد هنر و معماری پذیرفته شده و نزد اساتیدی چون فرهاد فخرالدینی و مصطفی‌کمال پورتراب به فراگیری اصول موسیقی پرداخته است.

او با ساخت موسیقی فیلم «میم مثل مادر» در سینما و «او یک فرشته بود» در تلویزیون توانست جزء آهنگسازان برتر ایران شود که منیجه آن نامزدی بهترین موسیقی متن در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و جایزهٔ خانه سینما برای فیلم‌های چون «میم مثل مادر»، «طلا و مس» و «فرزند خاک» است.

مرتبط  خلاصه قسمت سوم سریال 021 صفر بیست و یک

عظیمی‌نژاد در سال ۲۰۰۴ میلادی موفق شد مقام دوّم در جشنوارهٔ موسیقی بریتانیا را در رشتهٔ موسیقی فولکلوریک بین‌المللی با تکنوازی سه‌تار به‌دست‌آورد.

آشنائی او با جاسلین پوک آهنگساز شهیر بریتانیائی سبب همکاری او در چندین پروژهٔ موسیقی فیلم شد.

ساخت موسیقی برای خوانندگان سرشناس ایرانی از دیگر فعّالیت‌های حرفه‌ای او می‌باشد. علاقهٔ او به موسیقی فولکلوریک ایرانی سبب شد تا مجموعه‌ای از موسیقی نواحی ایران را جمع‌آوری کرده و از آنها در ساخت موسیقی فیلم تأثیر گیرد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید