تیراندازی احسان علیخانی در عصر جدید + فیلم اجرای خطرناک تیراندازی احسان علیخانی روی صحنه عصر جدید

تیراندازی احسان علیخانی در عصر جدید + فیلم

اجرای خطرناک تیراندازی احسان علیخانی روی صحنه عصر جدید

رصد امروز ،امین صالحی، نخستین شرکت‌کننده مرحله دوم برنامه عصرجدید توانست با تیراندازی حرفه‌ای خود، رای مثبت داوران را دریافت کند.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

احسان علیخانی در قسمت دوم از مرحله دوم عصر جدید گفت قصد دارد مهارتش را در تیراندازی آزمایش کند. او سیبی روی سر قیاسی، همارش، گذاشت و به آن شلیک کرد.

علیخانی بعد از اجرای این شرکت‌کننده خواست حرکت غافلگیرکننده‌ای را اجرا کند و به صالحی گفت: اگر از اینجا سیب روی سر ایمان قیاسی را نشسته بزنم حاضر هستی آریا (داور عصرجدید) رنگ رای خود را قرمز کند. علیخانی بعد از ارزیابی سیب را نشانه گرفت و تماشاگران شگفت زده شدند، اما رویا نونهالی این نشانه‌گیری را قبول نکرد.

مرتبط  اجرای کامل دوم گروه نسل جدید در عصر جدید + فیلم

نونهالی گفت: من هیچ وقت به هوش شما شک نمی‌کنم، اما به تبحرتون شک دارم. وقتی سیب با کارد سوراخ یا بریده می‌شود در وهله اول سبز است و بعد از مدتی قهوه‌ای می‌شود، اما ما الان سیبی را دیدیم که از ابتدا جای ساچمه قهوه‌ای بود.

این پاسخ نونهالی، علیخانی را مجبور به اعتراف کرد و توضیح داد: ساعت ۶ صبح در جلسه نشسته بودیم که ناگهان به ذهنم رسید این کار را انجام بدهم. از کسانی که ایستادند و تشویق کردند معذرت می‌خواهم، اما قصد داشتیم که این موضوع را بگوییم که ساختنی است.

برنامه عصر جدید به دلیل شیوع بیشتر ویروس کرونا مجبور به کنسل کردن ادامه ضبط قسمت های خود کرده است.

مشروح خبر تعطیلی موقت برنامه عصر جدید را دراینجا مطالعه فرمائید.

 

مرتبط  اجرای کامل دوم گروه نقاشان نور در عصر جدید + فیلم

تیراندازی احسان علیخانی

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید