عمل زیبایی حیوانات در ایران چند؟ + فیلم جدول قیمت و هزینه عمل های جراحی سگ و گربه در ایران

عمل زیبایی حیوانات در ایران چند؟ + فیلم

جدول قیمت و هزینه عمل های جراحی سگ و گربه در ایران

 عمل زیبایی این روزها روی حیوانات خانگی حسابی شایع شده است! چندی قبل یک دامپزشک در توئیتی نوشت: «یک دامپزشک نوشته که جراحی زیبایی حیوانات زیاد شده. می آیند بینی سگشان را عمل می کنند، چشم و‌ پوست حیوان را دستکاری میکنند، چربی‌گربه ور‌می دارند و گونه سگ بوتاکس میکنند‌»

فکر این که یک سگ یا گربه چسبی روی بینی اش چسبیده باشد آن هم به دلیل عمل زیبایی بینی خنده دار و غیر قابل باور است اما این روزها در واقعیت این اتفاق در حال رخ دادن است …

فرم دادن به بینی، بزرگ کردن چشم، صاف کردن و کشیدن پوست، برداشتن چربی، تیز کردن گوش افتاده، بوتاکس، خالکوبی و … از جمله عمل‌هایی است که برخی برای زیباتر شدن حیوانشان انجام می‌دهند تا بتوانند شاید کمی بیشتر با آن‌ها پز بدهند. اما عده‌ای پا را فراتر هم گذاشته اند و برای تغییر صدای حیوان شان دست به عمل حنجره حیوانات هم می‌زنند تا صدایشان نازک‌تر شود و حتی برخی مدعی شده اند همسایه هایشان از صدای حیوان شان شکایت کرده اند و برای این که بتوانند حیوان را نگه دارند مجبورند حنجره حیوان را عمل کنند.

مرتبط  عیدی امسال کارگران ۹۹ کی واریز می شود ؟
عمل زیبایی حیوانات در تهران

هرچند برای نوشتن این گزارش وقت نشد که مستقیم سری به کلینیک های دام پزشکی بزنیم اما طی تماس با چند کلینیک متوجه شلوغی آنها شدیم که به جای درمان حیوانات اقدام به نوعی حیوان آزاری می کنند و با زیر تیغ بردن حیوانات به بهانه زیباسازی آنها را زجر می دهند و البته صاحبان این حیوانات هم که ادعا می کنند به این حیوانات خیلی علاقه دارند آنها را به اصطلاح زجرکش می کنند و برای این کار پول های هنگفتی هم می پردازند؛ آن هم تنها برای چشم و همچشمی های خودخواهانه خود.

امروزه هزینه شکستگی دست و پای یک سگ یا گربه حدود پنج میلیون تومان آب می خورد. با این حال عده ای پا را فراتر می گذارند و میلیون ها تومان هم برای زیباسازی و خوش صدا کردن این حیوانات هزینه می کنند.

مرتبط  عیدی امسال کارگران ۹۹ کی واریز می شود ؟

برای به دست آوردن هزینه عمل های مختلف این حیوانات از ده ها کلینیک پرس و جو کردیم و با ده ها دام پزشک تماس گرفتیم تا توانستیم مبلغ عمل ها را به دست آوریم که نتیجه آن را در جدول هزینه های عمل زیبایی حیوانات می توانید مشاهده کنید. البته هزینه ویزیت اولیه و ویزیت های بعدی را هم به این مبلغ باید اضافه کنید که هر مرحله بیش از ۵۰ هزار تومان هزینه دارد.

عمل زیبایی حیوانات

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید