آیا زهر نیش زنبور عسل کرونا را درمان می کند؟ ماجرای درمان کرونا با زهر نیش زنبور عسل

آیا زهر نیش زنبور عسل کرونا را درمان می کند؟

ماجرای درمان کرونا با زهر نیش زنبور عسل

پروفسور عظیم اکبرزاده خیاوی ، متخصص بیوشیمی هستند که ادعا میکند زهر(نیش) زنبور عسل ۱۰۰ درصد هم ایمنی ایجاد میکند و هم درمان!

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

بر اساس فیلم منتشر شده از پروفسور «عظیم اکبرزاده» عضو انستیتو پاستور ایشان ادعا کرد که مدت هاست بر روی خواص درمانی زهر زنبور عسل در حال مطالعه می باشد و خود تاثیرات آن را تجربه کرده از زهر زنبور عسل می‌تواند ۷۵ بیماری از قبیل آلزایمر را درمان کند

مرتبط  برای دریافت کارت سوخت به کجا بروم ؟

او به گفته خودش سالیانه ۲ بار زانوهای خود را با زنبور عسل مورد گزش قرار می دهد و تا کنون بیمار نشده است همچنین ادعایی در خصوص درمان بیماری کرونا از این طریق و هماهنگی با معاون وزارت بهداشت برای استفاده از این درمان مطرح کرد.

زهر نیش زنبور عسل و درمان کرونا

زهر نیش زنبور عسل

پرفسور عظیم اکبرزاده خیاوی متخصص بیوشیمی بالینی  درباره تأثیر زهر زنبور عسل بر درمان کرونا، ادعا کرد: با زهر زنبور عسل می‌توان کرونا را درمان کرد.

در بعضی شهرها مانند مشکین‌شهر و اردبیل هیچ کندوداری کرونا نگرفته است. بر اساس آزمایشی که با همکاری یکی از دانشجویان خود انجام داده‌ام مشاهده شد با تزریق زهر زنبور به یک بیمار حاد کرونایی، این فرد پس از یک روز کاملاً بهبود یافت و با تزریق زهر زنبور عسل در زانو، می‌توان کرونا را درمان کرد.

مرتبط  فیلم کامل فرو ریختن پل عابر تالش بخاطر سیل امروز

او گفت: من حتی فرمول واکسن زهر زنبور عسل را برای ویروس کرونا آورده‌ام. از شمال کره زمین تا جنوب کشور بدانند واکسن هم نمی‌تواند برای از بین رفتن ویروس کرونا موثر باشد بلکه تنها نیش زنبور عسل این قابلیت را دارد.

اگر حدود یک ماه زهر نیش زنبور را به کارشناسان ما بدهید می‌توانند داروی مناسب این ویروس منحوس را کشف کنند. باید بدانید این دارو هیچ عارضه‌ای هم ندارد و حتی می‌تواند راه‌حلی برای رفع بیماری حاد تنفسی باشد.

ویدئو دیگر از صحبت های پرفسور عظیم اکبرزاده خیاوی را در اینجا مشاهده کنید.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید