فرار داماد نعمت زاده وزیر سابق کشور داماد نعمت‌زاده از دادگاه متواری شد

فرار داماد نعمت زاده وزیر سابق کشور

همسر شبنم نعمت زاده با افشاگری هایی علیه وی و وزیر سابق متواری شد.

علی اشرف ریاحی که داماد محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت دولت یازدهم و یکی از متهمان پرونده فساد ۶.۶ میلیارد یورویی پتروشیمی است، متواری شده است.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

بنا بر اعلام دادستانی، علی اشرف ریاحی متهم است به معاونت در اخلال کلان در نظام اقتصادی و تحصیل مال از طریق نامشروع. متهمان این پرونده به عنوان مدیران شرکت و خریداران آن‌ها که از خریداران خارجی بودند پول‌های کلان دریافت می‌کردند و تحت عنوان دور زدن تحریم‌ها، ‌ شرکت‌هایی را در خارج تأسیس می‌کردند و اگر چه متهمان با بهانه قرار دادن تحریم‌ها به دفاع از خود پرداختند، اما حق نداشتند مابه‌التفاوت منشأ ارز داخلی را به نفع خود تصاحب کنند.

مرتبط  آیا ید ویروس کرونا را از بین می برد ؟

فرار داماد نعمت زاده

فرار داماد نعمت زاده

ضبط وثیقه ریاحی، داماد متواری وزیر سابق

قاضی مسعودی: آنهایی که به متهمان متواری می‌گویند در دادگاه حاضر نشوند فیلم و صدایشان موجود است

قاضی مسعودی مقام در ابتدای یازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده پتروشیمی:

به متهمانی که در دادگاه حاضر نیستند و افرادی که به آن‌ها گفتند که در جلسه دادگاه حاضر نشوند تا این دادگاه تمام شود باید بگویم تمام مستندات مربوط به آن‌ها وجود دارد.

به افرادی که به متهمان می‌گویند تا در جلسه دادگاه حاضر نشوند باید بگویم اسنادی که شما فکر می‌کنید که وجود ندارد، در اختیار ما است.

مخصوصاً به آقای «علی اشرف ریاحی» که متواری است و در جلسات دادگاه حاضر نمی‌شود باید بگویم ضبط وثیقه او در حال انجام است و او پیش از این تمام مستندات را علیه خود و دیگر متهمان به دادگاه ارائه داده است.
تمام پلاک‌های ثبتی افراد در کانادا، امارات، انگلستان و ایران وجود دارد و آن چه که می‌تواند افراد را نجات دهد، دفاع حقوقی است.

مرتبط  فیلم کامل آتش سوزی کارخانه میهن

هیچکس تحت حمایت ما نیست.ما هزاران سند داریم، آقایان به موکلین خود بگویید آن‌هایی که به شما می‌گویند در دادگاه حاضر نشوید هم صدایشان و هم فیلمشان موجود است.

 

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید