معامله سهام عدالت به روش غیر مستقیم چگونه است؟ سهام عدالت به روش غیرمستقیم هم قابل معامله شد

معامله سهام عدالت به روش غیر مستقیم چگونه است؟

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت:
🔹 شرکت های سرمایه گذاری استانی از فردا برای معامله وارد بورس می شوند.
🔹 شرکت سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی نخستین شرکت قابل معامله در بازار سرمایه خواهد بود.
🔹 دارندگان روش غیرمستقیم در بورس دارای یک بازارگردان در شرکت‌های استانی هستند که معاملات آنها را حرفه ای‌تر مدیریت می‌کند.
🔸۳۰ درصد، دیگر سهام عدالت از امروز آزاد می‌شود.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

سهام عدالت به روش غیر مستقیم

سهام عدالت به روش غیر مستقیم

وی افزود: این شرکت که ابتدا با سرمایه ۶ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان دارای ۴۰۰ هزار سهام دار است. سرمایه فعلی این شرکت در مجموع با ارزش گذاری روز بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد تومان است. به طور معمول از این شرکت سرمایه گذاری به تمام دارندگان سهام عدالت که سهام ۵۰۰ هزار تومانی داشتند، ۱۲۴ هزار سهم ۱۰۰ تومانی تعلق یافته است.

مرتبط  فیلم کامل فرو ریختن پل عابر تالش بخاطر سیل امروز

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به ارزش بالای این سهام‌ها در بورس، به دارندگان سهام عدالت با روش غیر مستقیم توصیه می‌کنیم در نگهداری سهام خود تلاش کنند.

فهیمی با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۲ میلیون نفر دارنده روش غیر مستقیم مدیریت سهام عدالت هستند، گفت: از فردا تمام دارندگان سهام عدالت می‌توانند ۶۰ درصد سهام خود را معامله کنند. دارندگان روش غیر مستقیم در بورس دارای یک بازارگردان در شرکت‌های استانی هستند که کار معاملات آن‌ها را به صورت حرفه ای‌تر مدیریت می‌کند.

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت تاکید کرد: دارندگان سهام عدالت می‌توانند تمام یا درصدی از سهام خود را نزد بانک عامل که ابتدا از بانک ملی آغاز شده است به عنوان وثیقه قرار داده و از سهام عدالت خود برای تامین نقدینگی مورد نیاز خود با دریافت کارت اعتباری استفاده کنند.

مرتبط  صحبت های رهبر انقلاب امروز درباره اربعین 99 + فیلم

وی در پایان بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا شرایط درخواست مشتریان بانکی برای دریافت کارت اعتباری کاملا غیرحضوری است و سهامداران عدالت به هیچ وجه نباید به بانک مراجعه کنند.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید