بیوگرافی کامل و زندگینامه رویا نونهالی + آلبوم عکس زندگی نامه رویا نو نهالی داور عصر جدید و بازیگر و هنرمند خوب کشورمان

بیوگرافی کامل و زندگینامه رویا نونهالی به همراه عکس های وی

این روزها رویا نو نهالی به عنوان داور برنامه خوب عصر جدید خوش درخشیده و بسیاری از ما به دنبال زندگی نامه و ثابقه این بازیگر خوش چهره و خوب کشورمان هستیم. در این مطلب ما به صورت کامل با بیوگرافی و زندگی نامه رویا نونهالی و همسر و فرزند ایشان میپردازیم.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات
  • نام و نام خانوادگی : رویا نونهالی
  • متولد : ۲۴ بهمن ماه سال ۱۳۴۱
  • سال شروع فعالیت هنری : ۱۳۶۲
  • متاهل
  • نام همسر رویا نو نهالی : رامین حیدری فاروقی
  • شهر محل تولد : تهران 

بیوگرافی کامل و زندگینامه رویا نونهالی + عکس

خانواده – اصالت :

اصلیت وی به روستای تاکر از توابع بخش بلده شهرستان نور در استان مازندران بر می گردد. نونهالی دارای تحصیلات در رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. رویا نونهالی در خانواده ای متدین پر از عشق بزرگ شده است وی می گوید سرچشمه این عشق پدر و مادرم هستند که این عشق به خانواده و دوست داشتن را به من و چهار خواهر دیگرم تزریق کرده اند.

بیشتر ما رویا نونهالی را از سریال خواب و بیدار می شناسیم که در سال ۱۳۸۰ پخش میشد.

مرتبط  باسلوق شب یلدا چطوری درست کنم ؟

نام وی در این سریال ناتاشا بود که بسیار سریال جذابی بود. دانیال حکیمی ، محمد صادقی و لادن طباطبایی از بازیگران این مجموعه بودند.

اولین حضور وی جلوی دوربین در سال ۱۳۶۶ می باشد که در آن سال نونهالی در فیلم یار در خانه ساخته خسرو سینایی ایفای نقش نمود.

وی با حضور در سریال خواب و بیدار در سال ۹۴ به کارگردانی مهدی فخیم زاده در نقش ناتاشا توانست به خوبی شناخته شود.

وی در فصل دوم سریال شهرزاد نیز در نقش عمه بلقیس حضور دارد.

تحصیلات : 

فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه تهران می باشد که با نقش ناتاشا در سریال خواب و بیدار شناخته شد و در برنامه عصر جدید نیز داوری می کند

جوایز دریافتی :

در سال ۶۷ اولین سیمرغ بلورین رویا نونهالی برای بازی در فیلم عروسی خوبان دریافت کرد و در سال ۱۳۷۸ نیز سیمرغ نقش دوم زن را برای فیلم بوی کافور ، عطر یاس دریافت کرد.

مشخصات همسر وفرزند دختر :

رویا نونهالی در اوایل دهه هفتاد با همسرش رامین حیدری فاروقی ازدواج کرد که ثمره این زندگی زناشویی موفق یک دختر بنام خاتون می باشد

بیوگرافی رامین حیدری فاروقی

رامین حیدری فاروقی متولد ۱۳۴۵ در تهران ، فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی دانشگاه هنر و فوق لیسانس رشته پژوهش هنر است

پدرش ارتشی و مادرش معلم بود و خود از پرسنل سابق بنیاد سینمایی فارابی است که در کنار ساخت تیزر و تدریس ، کارگردانی مستند هم می کند

مرتبط  تکرار سریال شرم کی است ؟

به صورت رایگان کار نمی کنم :

من حتی در مواردی که تهیه کننده یا کارگردان از دوستانم باشد بدون دستمزد کار نمی کنم و تنها برای فیلم بهمن فرمان آرا بدون قرارداد کار کردم. ایشان در پایان کار چکی برای من فرستادند که رقم قابل توجه و منصفانه ای داشت اما در این مورد هیچ مشکلی با بازی بدون دستمزد نداشتم.

نحوه زندگی ایشان :

شیوه زندگی مشترک را زن و مرد مشترکا ترتیب می دهند ، فرهنگ زیستن زن و مرد در جامعه هم تابع همین تعامل دو جانبه است که باید به توفیق و باور مفهوم موفقیت در جامعه ختم شود

عصر جدید

رویا نونهالی در مسابقه استعدادیابی عصر جدید در کنار امین حیایی، سید بشیر حسینی و آریا عظیمی نژاد بعنوان داور حضور دارد. این مسابقه با اجرای احسان علیخانی از شبکه سوم سیما پخش میشود.

عصر جدید یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته و پخش می‌شود. این برنامه با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی ساخته شده، از شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با پخش فصل اول از ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در حال پخش است. پخش فصل دوم این برنامه نیز از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید