روحانی بخاطر کرونا در مجلس حاضر نشد؟ غیبت روحانی در مجلس بخاطر کرونا و ناراحتی مجلسیان

روحانی بخاطر کرونا در مجلس حاضر نشد؟

واکنش به عدم حضور روحانی در مجلس بخاطر کرونا

امروز و در جریان جلسه رای اعتماد به حسین مدرس خیابانی، وزیر پیشنهادی صمت، بسیاری از نمایندگان مجلس به عدم حضور رئیس جمهور در این جلسه انتقاد کردند و این سوال را مطرح کردند که چرا شخص روحانی برای دفاع از وزیر پیشنهادی صمت به مجلس نیامده است؟

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

در همین باره، رییس مجلس در پاسخ به تذکر سلیمی که گفته بود چرا روحانی برای دفاع از وزیر به مجلس نیامده گفت: طبق نامه معاونت ریاست جمهوری، ‌گویا روحانی از ستاد کرونا استعلام کرده و ستاد هم به خاطر مباحث کرونا حضور رییس‌جمهور را مصلحت ندیده بود.

مرتبط  ماجرای اخراج محمود احمدی نژاد از مجمع تشخیص مصلحت چیست ؟

«سلیمی» نماینده مجلس: عدم حضور رئیس جمهور، کسر شأن مجلس است؛ گفته می‌شود ستاد ملی مبارزه با کرونا به ایشان توصیه کرده که به مجلس نیاید، پس چطور به یک میلیون دانش‌آموز می‌گویید در کنکور شرکت کنند؛ مگر خون شما رنگین‌تر است این تبعیض آشکار است.
🔸قالیباف امروز اعلام کرد: رئیس‌جمهور برای حضور در جلسه رأی اعتماد از ستاد ملی مقابله با کرونا استعلام کرده بود و ستاد کرونا حضور ایشان در جلسه امروز را به دلیل شرایط کرونایی به مصلحت ندیدند.

روحانی بخاطر کرونا در مجلس حاضر نشد؟

 حسین مدرس خیابانی در نشست امروز مجلس با  ۱۰۴ رای موافق و ۱۴۰ رای مخالف و  ۱۰رای ممتنع نتوانست به عنوان وزیر صنعت،معدن و تجارت معرفی شود.

 کل آرای ماخوذه ۲۵۴ رای اعلام شد.محمدباقر قالیباف پس از اعلام رای نمایندگان ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر رییس جمهوری با توجه به شرایط اقتصادی نسبت به معرفی وزیر پیشنهادی اقدام نماید.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید