رفاقت چندین ساله آریا عظیمی نژاد و شادمهر عقیلی فیلم صحبت های آریا عظیمی نژاد درباره شادمهر عقیلی

رفاقت چندین ساله آریا عظیمی نژاد و شادمهر عقیلی

ماجرای رفاقت آریا عظیمی نژاد و شادمهر عقیلی

 رصد امروز به نقل از خبر آنلاین ، گفتگو سامان احتشامی با آریا عظیمی نژاد و ماجرای رفاقت صمیمی با شادمهر عقیلی خواننده لس آنجلسی را ببینید.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات
آریا عظیمی نژاد و شادمهر عقیلی

آریا عظیمی نژاد یکی از داوران مسابقه عصر جدید است که در زمینه موسیقی و آهنگسازی توانایی بالایی دارد. او تاکنون بیش از ۴۰ تیتراژ فیلم و سریال را آهنگسازی کرده است.

آریا عظیمی نژاد در این باره می گوید:من همیشه با شادمهر رفاقت داشتم، آن ویدئو هم یک اتفاق خاص بود. فواد حجازی زنگ زد و به من گفت به کمک شما احتیاج داریم، بیا و من هم رفتم. آنجا بود که دفعه اول محمد اصفهانی را دیدم، حسین زمان را دیدم، علیرضا عصار را قبلا دیده بودم. آنجا بود که اولین بار با این دوستان آشنا شدم. با شادمهر و عصار و کاوه یغمایی از سال شصت و هشت رفیق بودم.

مرتبط  واکنش منوچهر هادی به صحبت های سعید راد

ویدئو نوازندگی آریا عظیمی نژاد در کنار شادمهر عقیلی 

نظر آریا عظیمی نژاد درباره شادمهر عقیلی

به نظر من اگر شادمهر اینجا بود، می ترکوند! اینجا می توانست خیلی با اقبال مواجه شود، البته آنجا هم وضعیتش بد نیست، بالاخره هر آرتیستی بالا و پایین دارد. من تجربه زندگی خارج از ایران را داشته ام. برای من هیچ چیز بدتر از این نیست که آدم بیرون از وطنش زندگی کند. تاثیراتی که محیط پیرامون روی هنرمند می گذارد، باعث می شود احوالاتش عوض شود. ما اینجا شلوغی و ترافیک و آلودگی و هزار تا مشکل داریم. مشکلات اقتصادی و سیاسی و فرهنگی ممکن است روی شما فشار بیاورد، ولی من در این ساختار بزرگ شده ام و خروجی ام از این ساختار است.

مرتبط  فصل دوم سریال بوم و بانو ساخته می شود ؟

وقتی می روم جای دیگری که این مشکلات نیست، ولی جنس دیگری از مشکلات وجود دارد، بعد از مدتی کاملا «ارور» می دهم، دیگر آن آدم نیستم. این خیلی طبیعی است و یک آمار عجیب غریبی وجود دارد از آرتیست های بزرگی که رفته اند و دیگر موفق نبوده اند، در زمینه های مختلف، موسیقی، نویسندگی، سینما، حتی وقتی شما در مترو می نشینید، روی شما تاثیر می گذارد. خب طبیعتا یک جمعیت هفتاد هشتاد میلیونی متفاوت نیست با چند میلیون خارج از ایران؟ شادمهر اگر داخل ایران بود و کنسرت می گذاشت، استادیوم آزادی را به راحتی پر می کرد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید