فیلم گریه شهربانو منصوریان بعد از محرومیت از ووشو بغض و گریه شهربانو منصوریان بعد از محرومیت از ووشو

فیلم گریه شهربانو منصوریان بعد از محرومیت از ووشو

بغض و گریه شهربانو منصوریان بعد از محرومیت از ووشو

دو روز گذشته با انتشار خبر محرومیت ۲۸ ماهه خواهران منصوریان از میادین ورزشی جنجال آفرین شد. طبق نامه رسمی فدراسیون ووشو، سهیلا منصوریان، مربی و ورزشکار ووشو پس از برگزاری جلسه کمیته انضباطی به مدت هشت ماه از حضور در میادین ورزشی محروم شده است. و خواهرش شهربانو منصوریان را به ۲۰ ماه محروم از حضور در میادین ورزشی شده است.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، زهرا ناطقی درباره اظهارات اخیر شهربانو منصوریان در فضای مجازی و اتهاماتی که این ورزشکار به فدراسیون ووشو درباره رقابت انتخابی تیم ملی در سال ۱۳۹۸ بین سهیلا منصوریان و مریم هاشمی و حق خوری فدراسیون در مورد خواهرش وارد کرده است، اظهار داشت: هیچ‌کدام از این موارد صحت ندارد و این مسائل از اساس دروغ و کذب محض است. از قدیم گفته‌اند وقتی یک دروغ را دائماً با خودت تکرار کنی، خودت هم آن را باور خواهی کرد. این دقیقاً حکایت شهربانو منصوریان است.

مرتبط  پخش سریال خانه امن قسمت اول

وی با بیان اینکه تمامی مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو در شرایط عادلانه برگزار شده است، یادآور شد: این ورزشکار مدعی است که  سهیلا منصوریان سه بار متوالی مریم هاشمی را شکست داده است که چنین چیزی به هیچ عنوان حقیقت ندارد و یک دروغ بزرگ است. تمامی ارکان فدراسیون نیز شاهد این امر هستند.

نایب رئیس امور بانوان فدراسیون ووشو افزود: تمامى فیلم‎‌های بازى‌‌ها توسط بهترین داوران ووشوی کشور بررسى و بازبینى و براساس قوانین بین‌المللى تصمیم نهایى و فنى درباره این دیدار گرفته شده است. در نهایت هم سهیلا منصوریان بازنده این مسابقه اعلام شد. حتى شهربانو منصوریان بعد از شکست خواهرش به تیم داورى توهین کرد و تمامی داوران و هیئت ژورى تقاضاى برخورد انضباطى با او را داشتند.

وی ادامه داد: اینکه منصوریان دائماً در مورد دوپینگ مریم هاشمی صحبت می‎کند و می‎گوید او با دوپینگ راهی مسابقات جهانی شده هم دروغ است، زیرا پیش از مسابقات انتخابی تیم ملی از مریم هاشمی توسط نادو تست گرفته شد که نتیجه آن منفی بود. متأسفانه پس از پایان مسابقات جهانی و هنگامی که مجدداً از هاشمی تست دوپینگ گرفته شد، نتیجه آن مثبت اعلام شد.

مرتبط  رای الکترال چیست؟ توضیح تصویری

بغض و گریه شهربانو منصوریان 

همچنین ناطقی افزود: به نظر می‎‌رسد شهربانو منصوریان با توجه به اینکه به اتمام ورزش قهرمانی‌اش نزدیک شده است، سعی دارد با ایجاد حاشیه و پروپاگاندا نگاه‌ها را به سوی خودش بازگرداند تا به فراموشی سپرده نشود. به نظرم او با تمام این مسائل و حواشی تلاش می‎کند که اقدامات مربوط به مهاجرت احتمالى خود را تسریع کند. در غیر این صورت هیچ دلیل منطقی برای این رفتار عجیب و دور از شأن این ورزشکار وجود ندارد. آنهم در شرایطی که یکی دو سال از این ماجرا زمان گذشته است.

ناطقی در پایان تأکید کرد: منصوریان فراموش نکند که تمام چیزی‌هایی که امروز دارد را مدیون ورزش ووشو و فدراسیون ووشوست. او فراموش نکند هرچقدر هم که ورزشکار بزرگی باشد، باز هم از ووشو و پیراهن مقدس تیم ملی بزرگ‌تر نیست. فراموش نکند شرایط مناسبى که برایش در کشور و نظام مقدس ایران فراهم شده است، به سبب لطف خدا، تلاش‌هاى خودش و حمایت‎های همیشگى فدراسیون ووشو بوده است.

بیشتر بخوانید از دلیل اصلی محرومیت خواهران منصوریان

بغض و گریه شهربانو منصوریان

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید