محکومیت فدراسیون فوتبال ایران + فیلم جزئیات سنگین ترین محکومیت فوتبال ایران در فیفا

محکومیت فدراسیون فوتبال ایران + فیلم

محکومیت سنگین و تاریخی فدراسیون فوتبال در ماجرای ویلموتس

رصد امروز ،ساعتی پیش خبری منتشر شد که از محکومیت فدراسیون فوتبال ایران در پرونده مارک ویلموتس خبر می داد. این خبر توسط فدراسیون فوتبال رد شد اما انتشار نامه فیفا این خبر را تایید کرد.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

مدتی است که همه در انتظار صدور رأی فیفا درباره پرونده شکایت مارک ویلموتس علیه فدراسیون فوتبال کشورمان هستند و حالا رأی صادره از سوی فیفا محکومیت سنگین و تاریخی فدراسیون فوتبال ایران را نشان می‌دهد.

هرچند پس از انتشار خبر محکومیت فدراسیون فوتبال در این پرونده، سریعاً تکذیبه‌ای روی سایت فدراسیون منتشر شد، با این حال انتشار مستندات رأی موردنظر نشان می‌دهد فیفا ویلموتس را برنده این پرونده اعلام کرده است.‌ طبق این رأی فدراسیون فوتبال محکوم به پرداخت شش میلیون و ۱۳۷ هزار و ۵۰۰ یورو به سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی شده و ملزم به پرداخت پنج درصد جریمه هم است.

مرتبط  رای الکترال چیست؟ توضیح تصویری
نامه محکومیت فدراسیون فوتبال

محکومیت فدراسیون فوتبال

ضمن اینکه فدراسیون فوتبال کشورمان باید پنج هزار فرانک سوئیس هم به فیفا بابت هزینه دادرسی پرداخت کند. در مجموع با احتساب پنج درصد جریمه و همچنین پنج هزار فرانک هزینه دادرسی، فوتبال ایران رقم سنگین شش میلیون و ۴۴۹ هزار یورو باید پرداخت کند.

در شرایط موجود، تنها امیدی که فدراسیون فوتبال ایران دارد شکایت به دادگاه عالی ورزش (CAS) است تا بلکه بتواند رأی فیفا را بشکند. این در حالی است که پیروزی در دادگاه عالی ورزش هم بستگی به مستندات پرونده و دفاع فدراسیون فوتبال دارد و تنها یک شانس است و چیزی قطعی نیست.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید