اجرای کامل دوم داریوش سوسنی در عصر جدید + فیلم دومین اجرای کامل آکروبات باز داریوش سوسنی در مرحله دوم عصر جدید امشب

اجرای کامل دوم داریوش سوسنی در عصر جدید + فیلم

دومین اجرای کامل حامد رجبی در مرحله دوم عصر جدید امشب

رصد امروز ،امشب و فردا شب آخرین  قسمت از مرحله دوم عصر جدید پخش می شود.

اولین اجرا متعلق به داریوش سوسنی از مسجد سلیمان خوزستان بود.آقای سوسنی، جوان مسجد سلیمانی در قسمت آخر مرحله مقدماتی فصل دوم عصر جدید در ۸ تیر ۹۹ ، اجرای نمایش، تفکر و تامل؛ با دوتا شال و چندین حرکت مفهومی بین زمین و آسمون در آرامشی عجیب با آکروبات هوایی که ابداع کننده این سبک آکروبات خودش هست را به نمایش گذاشت که چهار چراغ سفید را از داوران دریافت کرد و به مرحله دوم فصل دوم عصر جدید صعود کرد.

در این اجرا سید بشیر حسینی نخستین رای سفید را به او داد. رای سفید دوم متعلق به آریا عظیمی نژاد بود. در نهایت دو دارو دیگر هم رای سفید به داریوش دادند. داریوش حسینی همراه با هم گروهی برزیلی خود لوئیز اجرای خود را انجام داد.

مرتبط  اسم اصلی رویا تیموریان چیست ؟

 

اجرای داریوش سوسنی در عصر جدید

اجرای اول داریوش سوسنی را در اینجا ببینید

داریوش سوسنی، متولد مسجد سلیمان در استان خوزستان، بزرگ شده اصفهان ،هنرمند آکروبات و سیرک و ژیمناستیک کار است که چند سالی است وارد حرفه هنرهای نمایشی سیرک و حرکات آکروبات شده است.

آقای سوسنی فعالیت ورزشی را از کودکی با ژیمناستیک شروع کرده و اکنون یکی از هنرمندان بسیار ماهر و با تجربه سیرک بازی می باشد. او ابداع کننده آکروبات هوایی در ایران است که این حرکات را با ظرافت و اجرایی بی نظیر انجام میدهد.

داریوش با دیدن چادر سیرک و فردی که اجرای بسیار زیبایی در سیرک داشت، به این حرفه علاقه مند شده و تصمیم میگیرد تا بطور حرفه ای وارد این رشته شود.

مرتبط  اسم اصلی رویا تیموریان چیست ؟

مدتی نزد فردی آموزش دید، اما بعدها به دلایلی به تنهایی و بدون مربی تمرینات شبانه روزی را با دیدن فیلم مربوط به سیرک انجام می دهد.

در نهایت بعد از دو سال به سختی تمرین میکند و اولین اجرای روی صحنه را همزمان با ولادت امام رضا به نمایش میگذارد، اجرایی که با اشک و گریه شوق همراه بوده و با موفقیت آتی برای او.

مشاهده فیلم های بیشتر از برنامه عصر جدید و اتفاقات آن

داریوش سوسنی در عصر جدید

داریوش سوسنی در عصر جدید

 

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید