فیلم اجرای کامل دوم هومن لطفعلی در عصر جدید دومین اجرای کامل احساسی خوانندگی هومن لطفعلی در مرحله دوم عصر جدید امشب

فیلم اجرای کامل دوم هومن لطفعلی در عصر جدید

دومین اجرای کامل هومن لطفعلی در مرحله دوم عصر جدید امشب

رصد امروز ،امشب و فردا شب آخرین  قسمت از مرحله دوم عصر جدید پخش می شود.

سومین اجرا برای هومن لطفعلی جوان نابینایی است که در مرحله اول عصر جدید هنرش را در خوانندگی و نوازندگی نشان داد. او در مرحله دوم این برنامه نیز روی صحنه رفت.

لطفعلی با اجرای خوانندگی و نوازندگی پیانو ، لحظه های بی نظیر و بسیار احساسی را برای تماشاگران و بینندگان عصر جدید خلق کرد.
او اولین اجرای قسمت هجدهم مرحله اول فصل دوم عصر جدید به نواختن پیانو و خوانندگی پرداخت و چهار چراغ سفید را از داوران گرفت و به فینال رفت. اما در نهایت انتخاب داوران نبود و باید منتظر آرا مردمی در روبیکا بماند.

اجرای هومن لطفعلی در عصر جدید

مرتبط  خلاصه قسمت ۳۱ سریال بیگانه ای با من است

اجرای اول هومن لطفعلی را در اینجا ببینید

هومن لطفعلی جوان نابینای متولد دهه شصت در زمینه موسیقی و نوازندگی پیانو، استعداد دارد و علاقه مند است که بطور حرفه این رشته را دنبال کند.
او حوادث تلخ و دردناک را از کودکی پشت سر گذاشته، اما بسیار روحی لطیف و مهربان و امیدوار است و هرگز ناامید نشده و به زندگی ادامه داده است.

پدر و مادر هومن از پنج ماهگی از هم جدا شدند و او را رها کردند و وی نزد پدر بزرگ و مادر بزرگش رشد و تربیت شده، فرشته هایی که زحمت بزرگ کردم و تربیت هومن را بر عهده گرفتند تا اکنون باعث افتخار و عزتشان شود.
بعد از اجرا، از زحمات دو فرشته زندگیش تشکر کرد و تنها آرزویش، خوشحال کردنشان است هومن گفت: آرزوی من خوشحال کردن پدر بزرگ و مادربزرگم است و دوست دارم عشق کنند.

مرتبط  عکس های نوه محمود پاک نیت

او علاوه بر نابینایی، چهار انگشت در یک دست دارد و پنج سال نیز ویلچرنشین بوده است.
لطفعلی درباره پدر و مادرش گفت؛ من هیچ گله ای ندارم و نباید از کسی گله و شکتیت کرد، انسانها یه وقتایی به جایی میرسند که نمیتوانند کنار هم زندگی کنند و ترجیح میدهند که از هم جدا شوند. در واقع او روح بزرگی دارد که پدر و مادرش را بخشیده است.

مشاهده فیلم های بیشتر از برنامه عصر جدید و اتفاقات آن

هومن لطفعلی در عصر جدید

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید