بچه مهندس ۴ کی پخش می شود؟ آیا روزبه حصاری در فصل چهارم بچه مهندس بازی می کند؟

بچه مهندس 4

بچه مهندس ۴ کی پخش می شود؟

آیا روزبه حصاری در بچه مهندس ۴ بازی می کند؟

رصد امروز، سریال بچه مهندس سریال پرطرفداری که از شبکه دو سیما در چند سال اخیر پخش می شد. این سریال در ۳ فصل ساخته شده بود که در آن زنگی جواد جوادی از کودکی تا جوانی را روایت می کرد. سریالی که با تمام نقاط ضعف و قوتی که داشت، از لحاظ احساسی کاملا مخاطب را درگیر می کرد و به دنبال خود می کشاند.

با اتمام سریال و مشخص شدن زندگی جواد جوادی، مخاطبان بچه مهندس به دنبال پاسخ به این پرسش هستند که آیا بچه مهندس ۴ ساخته می شود؟ بچه مهندس ۴ کی پخش میشه؟ بچه مهندس ۴ در چه مرحله ایی از تولید قرار دارد؟ و سوالاتی از این دست.

ما در این مطلب درباره این سریال تا حد امکان به سوالات مخاطبان این سریال پاسخ می دهیم.

فصل چهارم سریال بچه مهندس در راه است. این خبر چند روز پیش اعلام شد البته فعلا نباید برای تماشای آن عجله داشت چون در مرحله نوشتن فیلنامه است. حسن وارسته، نویسنده این سریال، توضیحات بیشتری داده و از جمله اشاره ای به این نکته داشته که آیا روزبه حصاری در نقش جواد جوادی و مهشید جوادی در نقش مرضیه می‌مانند یا خیر.

حسن وارسته نویسنده سریال بچه مهندس به خبرگزاری تسنیم  گفت: فیلمنامه شروع شده و کار را فعلاً تنهایی جلو می‌برم، اگر ضرورت اقتضاء کرد و لازم شد تیم نگارشی اضافه خواهیم کرد.

بچه مهندس ۴

بچه مهندس 4

عشق و امیدبخشی در فصل ۴ سریال بچه مهندس

او در پاسخ به این سؤال که از ماجراهای جدید جواد جوادی چه خبر و چند ساله می‌شود و چه اتفاق‌هایی خواهد افتاد،‌ گفت: می‌خواهم از جزئیات چیزی نگویم تا مخاطب ما منتظر شگفتانه‌های فصل چهارم بچه‌ مهندس باشد.

قصه تقریباً همان ماجرای مستتر عشق را کماکان با خودش دارد. برای ما توجه به میهن و خاک اهمیت دارد و مورد توجه قرار دادیم، مطالبات جوانان و مسائلی که در فضای دانشگاهی مردم و جوانان دوست دارند نیز گفته می‌شود.

وارسته با اشاره به القای امید و امیدبخشی در فصل چهارم، گفت: سعی می‌کنیم در این قصه جدید، امیدبخشی برای رسیدن به آرزوهای ناممکن را مطرح کنیم. چرا که در فصل سوم بسیاری از نوجوانان و جوانان به خاطر رگه‌هایی از این القای امید و امیدبخشی، دوباره به سراغ تحصیل رفتند و ناامیدی را کنار گذاشتند؛ موفقیت را به عینه دیدند.

می‌خواهیم این امیدبخشی را در قالب اتفاقاتی به نمایش بگذاریم و قطعاً اشاره‌ای به کمبودها، مشکلات و مباحثی که ترمز پیشرفت کشور را کشیده نیز مثلِ فصل سوم،‌ جزو نشانه‌گذاری‌های فیلمنامه‌ای و در ادامه کارگردانی خواهد بود.

فصل چهارم بچه مهندس تکراری می‌شود؟

نویسنده سریال در پاسخ به این سؤال که در اکثر مواقع سریال‌های چند فصله و دنباله‌دار با مشکل کلیشه و تکرار مواجه شده‌اند آیا برای از بین رفتن آن موفقیت‌های به‌دست آمده ترسی داشتید یا تمهیدی اندیشیدید که نوار این موفقیت‌ها در فصل چهارم ادامه پیدا کند، افزود:

به هر صورت ترس وجود دارد، زمانمان کمتر شده، چون فصل قبلی را این موقع‌ها فیلمبرداری می‌کردیم، از این جهت فشار بیشتر است و البته توقعات هم بیشتر است.گرچه در جشن‌های اخیر، کارهای تلویزیونی را کاندید کردند و جایزه دادند و هیچ اسمی از  بچه‌ مهندس نیاوردند منتها ما کارمان را کردیم و هدیه‌مان را از مردم گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: باید قصه را محکم‌تر کنیم و از طرفی فیلمنامه را برسانیم تا کار زودتر کلید بخورد. قصه‌ای سر و شکل‌دار و محکم‌تر از فصل قبلی که بتوانیم بر توفیقات آن کار بیفزاییم. سعی‌مان این است هرچه زودتر فیلمنامه را آماده و به سرانجام برسانیم. قصه را خیلی دوست داریم مطمئن باشید به قصه محکمی نرسیده بودیم این کار را ادامه نمی‌دادیم.

بچه مهندس 4

فیلمبرداری فصل ۴ سریال بچه مهندس کی شروع می شود؟

وارسته درباره پیش‌بینی برای کلیدخوردن و شروع فیلمبرداری و تغییرات در ترکیب بازیگران و عوامل،‌ توضیح داد: شروع فیلمبرداری در حیطه اختیارات تهیه‌کننده است اما احتمالاً پاییز بتوانیم فصل چهارم بچه‌ مهندس را شروع کنیم.

درباره ترکیب بازیگران فصل چهارم این سریال تلویزیونی، باید بگویم نویسنده بر اساس درام و ضرورت شخصیت‌ها کار را جلو می‌برد. اگر کسی اضافه شود در قصه می‌آوریم و اگر کسی به ضرورت درام باید حذف شود نویسنده این کار را می‌کند. یادمان نرود قصه، قصه بچه مهندس است. در فصل‌های قبلی بازیگرانی داشتیم که دوست داشتند جواد را به اهدافش برسانند.

بازیگران فصل چهار بچه مهندس تغییر می کنند؟

وی تصریح کرد: قصه ما جواد جوادی است هرکسی می‌آید در جهت رشد و تعالی شخصیت‌مان کمک می‌کند. لازم هم باشد یکسری شخصیت‌هایی وارد می‌کنیم مانع رسیدن قهرمان داستان به هدفش بشود.

این بار یک جنس ضدقهرمان داریم که برایشان شخصیت و کاراکتر طراحی می‌کنیم. اما درباره تغییر در ترکیب بازیگران این نکته لازم به یادآوری است که همیشه ترکیب تیم برنده را در همه جای دنیا حفظ می‌کنند این ترکیب شامل عوامل تولید، تهیه‌کننده، کارگردان ، نویسنده و عوامل می‌شود، سعی می‌کنیم ترکیب تیم برنده حفظ شود.

ویدئویی  از خلاصه عاشقانه های جواد و مژگان

صحبت های روزبه حصاری از فصل چهارم بچه مهندس 

بچه مهندس 4

7 نظرات

  1. همیشه با دخالت فضولیتون ریدین به همه چی بچه مهندس با همین بازیگران ارزش داره مطمین باشین با فوش ناسزای مردم روبرو میشین

  2. سلام روزبه حصاری نباشه فیلم بدرد نمیخوره چون فصل سوم این بچه مهندس با بودن او به اوج خودش رسیده نه کارگردان و تهیه کننده سوپر استار آقای روزبه حصاری بوده که شما هم زیر سایه او قد علم کردین

  3. سلام با تشکر از عوامل سازنده فیلم بچه مهندس بسیار فیلم زیبا و جذابی بود من نه ساله هستم و قسمت‌های ۱ ۲ و ۳ این سریال را دیدم و بسیار زیبا بود لطفاً بچه مهندس ۴ ۵ و ۶ را هم بسازید لطفاً از بازیگران قبلی مثل روزبه حصاری و مهشید جوادی هم استفاده کنید با تشکر از عوامل سازنده این سریال

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید