تاریخ شروع بچه مهندس ۴ فصل چهارم بچه مهندس 4 کی شروع می شود؟

تاریخ شروع بچه مهندس ۴

فصل چهارم بچه مهندس ۴ کی شروع می شود؟

فصل چهارم سریال بچه مهندس ۴کی پخش می شود؟ چه بازیگرانی در این سریال بازی می کنند؟ روزبه حصاری نقش جواد جوادی را بازی می کند؟ و…  این ها سوالاتی است که مخاطبان و دوستداران سریال بچه مهندس بعد از اتمام فصل سوم آن در ذهن دارند.

سریال بچه مهندس ۳  شبکه دو با جذب ۴۱.۷ درصد مخاطب و کسب رضایت در حد  ۸۴.۸ درصدی جزو پر بیننده ترین سریال های ماه رمضان ۹۹ و بعد از آن بود. این سریال در سه فصل ساخته شد و به زندگی جواد جوادی از کودکی تا جوانی پرداخت. داستانی بسیار احساسی از سختی های کودکی که به پرورشگاه سپرده می شود و مصائب بزرگ شدن آن و دلدادگی اش.

فصل چهارم سریال بچه مهندس در راه است. این خبر چند روز پیش اعلام شد البته فعلا نباید برای تماشای آن عجله داشت چون در مرحله نوشتن فیلنامه است. حسن وارسته، نویسنده این سریال، توضیحات بیشتری داده و از جمله اشاره ای به این نکته داشته که آیا روزبه حصاری در نقش جواد جوادی و مهشید جوادی در نقش مرضیه می‌مانند یا خیر.

حسن وارسته نویسنده سریال بچه مهندس به خبرگزاری تسنیم  گفت: فیلمنامه شروع شده و کار را فعلاً تنهایی جلو می‌برم، اگر ضرورت اقتضاء کرد و لازم شد تیم نگارشی اضافه خواهیم کرد.

تاریخ شروع بچه مهندس ۴

تاریخ شروع بچه مهندس 4

 

عشق و امیدبخشی در فصل ۴ سریال بچه مهندس

او در پاسخ به این سؤال که از ماجراهای جدید جواد جوادی چه خبر و چند ساله می‌شود و چه اتفاق‌هایی خواهد افتاد،‌ گفت: می‌خواهم از جزئیات چیزی نگویم تا مخاطب ما منتظر شگفتانه‌های فصل چهارم بچه‌ مهندس باشد.

قصه تقریباً همان ماجرای مستتر عشق را کماکان با خودش دارد. برای ما توجه به میهن و خاک اهمیت دارد و مورد توجه قرار دادیم، مطالبات جوانان و مسائلی که در فضای دانشگاهی مردم و جوانان دوست دارند نیز گفته می‌شود.

وارسته با اشاره به القای امید و امیدبخشی در فصل چهارم، گفت: سعی می‌کنیم در این قصه جدید، امیدبخشی برای رسیدن به آرزوهای ناممکن را مطرح کنیم. چرا که در فصل سوم بسیاری از نوجوانان و جوانان به خاطر رگه‌هایی از این القای امید و امیدبخشی، دوباره به سراغ تحصیل رفتند و ناامیدی را کنار گذاشتند؛ موفقیت را به عینه دیدند.

می‌خواهیم این امیدبخشی را در قالب اتفاقاتی به نمایش بگذاریم و قطعاً اشاره‌ای به کمبودها، مشکلات و مباحثی که ترمز پیشرفت کشور را کشیده نیز مثلِ فصل سوم،‌ جزو نشانه‌گذاری‌های فیلمنامه‌ای و در ادامه کارگردانی خواهد بود.

فصل چهارم بچه مهندس تکراری می‌شود؟

نویسنده سریال در پاسخ به این سؤال که در اکثر مواقع سریال‌های چند فصله و دنباله‌دار با مشکل کلیشه و تکرار مواجه شده‌اند آیا برای از بین رفتن آن موفقیت‌های به‌دست آمده ترسی داشتید یا تمهیدی اندیشیدید که نوار این موفقیت‌ها در فصل چهارم ادامه پیدا کند، افزود:

به هر صورت ترس وجود دارد، زمانمان کمتر شده، چون فصل قبلی را این موقع‌ها فیلمبرداری می‌کردیم، از این جهت فشار بیشتر است و البته توقعات هم بیشتر است.گرچه در جشن‌های اخیر، کارهای تلویزیونی را کاندید کردند و جایزه دادند و هیچ اسمی از  بچه‌ مهندس نیاوردند منتها ما کارمان را کردیم و هدیه‌مان را از مردم گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: باید قصه را محکم‌تر کنیم و از طرفی فیلمنامه را برسانیم تا کار زودتر کلید بخورد. قصه‌ای سر و شکل‌دار و محکم‌تر از فصل قبلی که بتوانیم بر توفیقات آن کار بیفزاییم. سعی‌مان این است هرچه زودتر فیلمنامه را آماده و به سرانجام برسانیم. قصه را خیلی دوست داریم مطمئن باشید به قصه محکمی نرسیده بودیم این کار را ادامه نمی‌دادیم.

شخصیت‌مان کمک می‌کند. لازم هم باشد یکسری شخصیت‌هایی وارد می‌کنیم مانع رسیدن قهرمان داستان به هدفش بشود.

این بار یک جنس ضدقهرمان داریم که برایشان شخصیت و کاراکتر طراحی می‌کنیم. اما درباره تغییر در ترکیب بازیگران این نکته لازم به یادآوری است که همیشه ترکیب تیم برنده را در همه جای دنیا حفظ می‌کنند این ترکیب شامل عوامل تولید، تهیه‌کننده، کارگردان ، نویسنده و عوامل می‌شود، سعی می‌کنیم ترکیب تیم برنده حفظ شود.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید