فیلم شفا گرفتن شرکت کننده عصر جدید از امام رضا ماجرای شفا گرفتن شرکت‌کننده «عصر جدید» از امام رضا (ع)

فیلم شفا گرفتن شرکت کننده عصر جدید از امام رضا

ماجرای شفا گرفتن شرکت‌کننده «عصر جدید» از امام رضا (ع)

رصد امروز ، دیشب آخرین قسمت از مرحله دوم فصل دوم عصرجدید پخش شد. تمامی گروه ها به رقابت پرداختند و به مرحله نظر سنجی مخاطبان راه یافتند.

یکی از گروه هایی که دیشب به اجرا پرداخت گروه اعجوبه های کوچک بود.  گروه اعجوبه‌های کوچک، اجرایی حیرت انگیز را به نمایش گذاشتند. آن‌ها با اینکه کوتاه قامت بودند،اجراهایی حیرت انگیز داشتند که داوران به خاطر مهارت و تلاش آن‌ها چهار رای مثبت دادند.

مرتبط  خلاصه قسمت ۳۱ سریال بیگانه ای با من است

در بخشی دیگر یکی از شرکت کنندگان لیفت حیرت انگیز انجام داد که مورد توجه داوران و علیخانی قرارگرفت.

یکی از اعضای گروه اعجوبه‌های کوچک با اشاره به ماجرای شفاگرفتنش از امام رضا (ع) گفت: ۳۵ سال پیش پزشکان من را جواب کردند. مادرم به مشهد می‌رود و امام رضا(ع) من را شفا می دهد و حالا روی صحنه «عصر جدید» نمایش اجرا می‌کنم.

دختران پرواز، آخرین اجرای قسمت دهم از دور دوم عصر جدید را روی صحنه به نمایش گذاشتند. دختران پرواز، ثابت کردند دختران این سرزمین شاداب، پویا، باانگیزه، پرتلاش و البته خلاق هستند.

در پایان قسمت دهم مرحله دوم، داوران اجرای داریوش سوسنی و گروه اعجوبه‌های کوچک را بیشتر پسندیدند. حالا نوبت مخاطبان است که با آرای خود شرکت کننده مورد علاقه شان را برای حضور در مرحله نیمه نهایی انتخاب کنند.

مرتبط  عکس های نوه محمود پاک نیت

در پایان مرحله دوم عصر جدید علیخانی توضیح داد: با تمام شدن ۱۰ قسمت از مرحله دوم ما به مدت دو ماه برنامه‌ای نداریم و مرحله نیمه نهایی آبان ماه پخش خواهد شد.

علیخانی گفت: البته برنامه هشتگ عصر جدید شهریور و مهر ماه پخش خواهد شد و جزئیات و مراحل آمادگی شرکت کنندگان در مرحله نیمه نهایی را نشان می‌دهد.

ویدئویی از خاطره تکان دهنده شرکت کننده عصرجدید از شفا گرفتن در حرم امام رضا علیه السلام راببینید.

شفا گرفتن شرکت کننده عصر جدید

اجرای دیشب گروه اعجوبه های کوچک در عصر جدید

شفا گرفتن شرکت کننده عصر جدید

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید