ساعت دقیق فینال جام حذفی ۹۸ – ۹۹ ساعت فینال جام حذفی اعلام شد

ساعت دقیق فینال جام حذفی ۹۸ – ۹۹

ساعت فینال جام حذفی اعلام شد

رصد امروز ، بعد از کش و قوس های فراوان و حرف و حدیث هایی که درباره زمان برگزاری فینال جام حذفی وجود داشت سرانجام سازمان زمان برگزاری این مسابقه را اعلام کرد. به این ترتیب مسابقه فینال حذفی در تاریخ ۱۳ شهریورماه برگزار می شود.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

مسئولان سازمان لیگ برتر برای برگزاری فینال حذفی منتظر مشورت با دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی برای برپایی اردوی این تیم بودند که با لغو مسابقات مقدماتی جام جهانی و موکول آن به سال ۲۰۲۱ زمان برگزاری فینال مشخص شده است.

دیدار های نیمه نهایی جام حذفی در تاریخ های ۴ و  ۵شهریور با برگزاری دو بازی میان نفت مسجدسلیمان مقابل تراکتور و استقلال مقابل پرسپولیس برگزار می شود و برنده این دو مسابقه به فینال می روند تا روز ۱۳ شهریور روبه روی یکدیگر قرار بگیرند.

با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه نهایی جام حذفی بین دو تیم استقلال تهران و تراکتور تبریز روز پنجشنبه ۱۳ شهریور ساعت ۱۸:۱۵ در ورزشگاه امام رضا علیه‌السلام شهر مشهد برگزار می شود.

ورزشگاه فینال جام حذفی

فینال جام حذفی

پیش از این قرار بود فینال مسابقات در ورزشگاه تازه تاسیس پارس شیراز برگزار شود ولی چمن نامناسب این ورزشگاه سبب شد تا مسئولان سازمان لیگ تصمیم دیگری بگیرند و از ورزشگاه امام رضا برای میزبانی در فینال مسابقات استفاده کنند که کیفیت بسیار خوبی از هر لحاظ دارد.

سازمان لیگ در رابطه با این موضوع اینطور نوشته است:« به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه نهایی جام حذفی روز پنجشنبه ۱۳ شهریور در ورزشگاه امآم رضا (ع) شهر مشهد برگزار می شود.»

سال گذشته فینال پرحاشیه جام حذفی پس از سه سال که در وررزشگاه اروندان خرمشهر برگزار می‌شد به ورزشگاه فولاد آره‌نا منتقل شد و حالا مشهد میزبان جدید مسابقه نهایی جام حذفی لقب گرفته است.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید