فیلم صحبت های هوادار کتک خورده از بازیکنان استقلال ماجرای درگیری فیزیکی بازیکنان استقلال با هواداران

فیلم صحبت های هوادار کتک خورده از بازیکنان استقلال

ماجرای کتک خوردن هوادار استقلال که از بازیکنان کتک خورد

رصد امروز ، شکست استقلال مقابل تراکتور در فینال جام حذفی خشم هواداران این تیم را بر انگیخت تا جایی که تعدادی از هواداران این تیم بعد از بازگشت آبی پوشان به تهران با چند بازیکن درگیر شدند.

ماجرا از این قرار است که فرهاد مجیدی بعد از اطلاعیه رسمی باشگاه استقلال مبنی بر قطع همکاری، با بازیکنان این تیم به هنگام تحویل گرفتن ساک ها خداحافظی کرد و این اتفاق باعث ایجاد فضای احساسی در فرودگاه مهرآباد شد.

هوادار کتک خورده

هنگامی که مجیدی با بازیکنان خداحافظی کرد در محوطه بیرونی فرودگاه تعدادی از هواداران خشمگین استقلال با دیدن فرشید اسماعیلی شدیدا به وی انتقاد کردند.یکی از هواداران استقلال با بیان اینکه این تیم ۶ سال است رنگ آرامش به خود ندیده مدعی شد ۱۰۰ بار گفتیم نیازی به تو(اسماعیلی) نداریم.

مرتبط  فیلم آتش زدن خودروی میلیاردی در بوشهر

هافبک استقلال با شنیدن این اعتراضات پاسخ هواداران را داد اما همین جواب کافی بود تا درگیری ها آغاز شود. در این بین روزبه چشمی، داریوش شجاعیان، فرشید باقری و علی کریمی سعی کردند اسماعیلی را از صحنه دور کنند اما فحاشی یک هوادار باعث درگیری فیزیکی شد و هر ۴ بازیکن وارد درگیری ها شدند!

محمد بلبلی، محسن کریمی و سیاوش یزدانی هم سعی کردند هوادار معترض به اسماعیلی را از صحنه دور کنند اما اتفاقات عجیب تا دقایقی ادامه داشت تا سرانجام ماموران نیروی انتظامی و رانندگان تاکسی مستقر در فرودگاه به قائله خاتمه دادند. نکته جالب توجه حضور فرزاد مجیدی در برخی از صحنه ها بود که البته وی برای همراهی فرهاد برادرش به فرودگاه آمده بود. بعد از این اتفاق بازیکنان استقلال سوار بر خودروهای دربستی شده و محل فرودگاه را ترک کردند.

مرتبط  سخنان رهبر معظم انقلاب به همسر شهید فخری زاده + فیلم

تیم فوتبال استقلال شب گذشته با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل تراکتور شکست خورد و عنوان قهرمانی جام حذفی را از دست داد.

توضیحات روزبه چشمی درباره حواشی فرودگاه مهرآباد

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید