بیوگرافی کامل و زندگینامه ساغر قناعت + آلبوم عکس زندگی نامه ساغر قناعت بازیگر و هنرمند خوب کشورمان

بیوگرافی کامل و زندگینامه ساغر قناعت بازیگر سریال بوم و بانو به همراه عکس های وی

رصد امروز ،این شب ها ساغر قناعت بازیگر سریال بوم و بانو در نقش مرجان برای اولین بار در تلویزیون شناخته شده است. نقش مرجان در سریال بوم و بانو اولین تجربه تلویزیونی ساغر قناعت است که به خوبی از عهده آن برآمده است و به نظر می‌رسد از این پس از این بازیگر توانا بیشتر خواهیم شنید و او را در کارهای بیشتری می‌بینیم.

بیوگرافی و زندگی نامه کامل ساغر قناعت

بیوگرافی و زندگی نامه کامل ساغر قناعت

ساغر قناعت متولد ۲۶ آذر ۱۳۷۳ در تهران ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است.

بیوگرافی ساغر قناعت بازیگر و همسرش + زندگینامه

فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی تئاتر در دانشکده هنر و معماری می باشد ، آرزویش به بازیگری و شهرت با فیلم ماریالا شروع شد و حالا هدفش نخل طلا است.

ساغر قناعت در سال ۱۳۹۴ برای اولین بار در فیلم مالاریا ساخته پرویز شهبازی در نقش حنا بازی کرد.

این فیلم داستان دختر و پسری است که در تهران‌گردی‌های خود با مردی برخورد می‌کنند که مشکلی دارد، آن‌ها سعی می‌کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند.

بیوگرافی و زندگی نامه کامل ساغر قناعت

بازی در جشن دلتنگی

ساغر قناعت بعد از فیلم مالاریا دو سال جلوی دوربین نرفت تا این‌که در فیلم جشن دلتنگی نقش سارا را بازی کرد. این فیلم را پوریا آذربایجانی ساخته است.

بازی ساغر قناعت در فیلم روز بلوا

هر چند قناعت تاکنون در آثار زیادی بازی نکرده اما نقش‌های خوبی را ایفا کرده است. جدیدترین تجربه او در بازیگری مربوط به فیلم روز بلوا به کارگردانی بهروز شعیبی است.

در فیلم روز بلوا عماد استاد دانشگاهی خوشنام و یک چهره تلویزیونی مورد توجه است، او ناگهان توسط پلیس با اتهام‌هایی جدی مواجه می‌شود که خود و خانواده اش را در موقعیت پیچیده‌ای قرار می‌دهد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید