توهین مخاطبان سریال دل به یکتا ناصر + عکس واکنش یکتا ناصر به توهین مخاطبان دل به او

خوشحالی یکتا ناصر از توهین مخاطبان سریال «دل» به او

رصد امروز ،نخستین قسمت از فصل اول سریال دل، ۱۳ آذر ماه توزیع شد تا پس از ماه ها انتظار، علاقمندان سریال های شبکه نمایش خانگی، شاهد درامی دیگر در پاییز هزار رنگ و هزار نقش ایران باشند که گویا مطابق با سلیقه و علاقه مردم است و همچنان علاقمندان به تماشای درام های جذاب با حضور سلبریتی های شناخته شده سینما و تئائر.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

یکتا ناصر، در سریال «دل» به کارگردانی منوچهر هادی، نقشِ شخصیتی منفی با نام آوا را ایفا می‌کند. این بازیگر، برای نخستین بار است که چنین نقشی را در آثار تلویزیونی یا سینمایی به کارگردانی همسرش، برعهده گرفته است.

یکتا ناصر که این روزها به دلیل همین نقش‌آفرینی، در فضای مجازی مورد توهین قرار گرفته است، با ناراحتی و در اعتراض به این وضعیت در اینستاگرام نوشت:

مرتبط  عکس توئیت پاک شده سفیر چین چه بود ؟

«شاید برای خیلی از شما این نقش تجسم شیطان باشد اما برای من تجسمی از رنج و درد بود از اینکه با ادبیاتی توهین‌آمیز برایم می‌نویسید هم خوشحال می‌شوم چون می‌پندارم حتماً آنقدر واقعی بودم که پذیرفتید و هم می‌رنجم که ندانستید ایفای این نقش یعنی لطمه‌ای عظیم بر روح وجسمم و در نهایت سپاسگزارم که با وجود تمام انتقادات به جا و نابه جا ما را دنبال می‌کنید.»

یکتا ناصر
آوا سریال دل با بازی یکتا ناصر

یکتا ناصر می‌گوید غیر از نقش آوا حاضر نبود در نقش دیگری در این سریال بازی کند و نقش رستا با بازی ساره بیات را دوست ندارد. فیلم پایین را که خبرگزاری برنا منتشر کرده است ببینید.

صحبت های یکتا ناصر درباره آوا سریال دل

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید