بیوگرافی کامل کیمیا خلج + عکس خصوصی زندگی نامه کیمیا خلج بازیگر و هنرمند خوب کشورمان

بیوگرافی کامل کیمیا خلج به همراه عکس های خصوصی وی

رصد امروز ، کیمیا خلج بازیگر نقش بشری نایب همسر امیر علی در سریال سرزده شناخته شده تر است.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

خانم خلج سال ۱۳۹۹ با سریال سرزده در نقش بشرى کنار چهره هایی چون نسیم ادبی ، بهرنگ علوی ، رحیم نوروزی و رویا میرعلمی به قاب تلویزیون بازگشت.

کیمیا خلج متولد ۷ دی ۱۳۷۳ در تهران ، خبرنگار و بازیگر است. تحصیلکرده دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد که از کودکی تئاتر را تجربه کرد سپس مجری بود و در چند سال اخیر هم کار خبرنگاری می کند و می نویسد.

بیوگرافی کامل کیمیا خلج

کیمیا خلج درباره زندگی شخصی خود و ورود به دنیای بازیگری می گوید:

شروع فعالیت من به سال ۱۳۸۵ وقتی ۱۱ ساله بودم برمی گردد که کوچکترین عضو کارگاه تئاتر زیر نظر ناصر یکه بود سپس دوره های مختلف بازیگری را گذراندم. در آن سال ها با آقای محسن افشانی و خانم سارا رسول زاده هم دوره بودم.

بعد از دریافت جایزه بهترین بازیگر جشنواره تئاتر استان از طریق حسن احمدی مدیر گروه صبا به تلویزیون معرفی و پس از تست از بین صد نفر انتخاب شدم. اولین بار با برنامه نوجوان بود که در مقام مجری وارد قاب تلویزیون شدم.

مرتبط  تاریخ پخش قسمت آخر سریال آقازاده

بیوگرافی کامل کیمیا خلج

بعد از دو سال حضور در برنامه ۳۰ یاسی در مقام مجری و گوینده سال ۱۳۹۴ در ۲۱ سالگی در تله فیلم تهران دربست به کارگردانی سپهر محمدی بازی کرد. او سپس در فیلم تلویزیونی کاغذهای باطله به کارگردانی نیما معتمدی نیز حضور داشت.

خانم بازیگر در سال ها اخیر در حوزه مطبوعات بعنوان خبرنگار و نویسنده فعالیت کرده و همچین در نوشتن برنامه تلویزیونی و رادیویی نیز سابقه کار دارد.

سال ۱۳۹۶ هم در نماش عروسان به کارگردانی آرش سنجابی و فیلم سالگرد بکارگردانی مهدی احمدی و فیلم کوتاه هیدراسیون نیز بعنوان بازیگر جلوی دوربین رفت.

بیوگرافی کامل کیمیا خلج

نوشتن عشق من بوده و با من عجین است ، آنهایی که مرا می شناسند خوب می دانند که من وقت خوشحالی ،  ناراحتی و حتی کلافگی می نویسم.

مرتبط  فیلم وداع با پیکر پاک شهید محسن فخری زاده

بخشی از شعرهایم در یک کتاب شعر گروهی بنام چون که صد آمد چاپ شد و کتاب شعر انفرادیم باور نام دیگر عشق است نام دارد

استادم اسماعیل میهن دوست مدت ها پیش وقتی شعر و داستان هایم را خواند به من پیشنهاد داد تا فیلمنامه نویسی را شروع کنم

کم کم با هدایت و همراهی ایشان مشغول نوشتن فیملنامه سینمایی شدم.

از سنین کم موسیقی را با ویولن شروع کردم بعد سراغ گیتار و پیانو رفتم و هنوز از هر فرصتی برای یادگیری ساز جدید استفاده می کنم و عاشق صدای استاد شجریان هستم.

بیوگرافی کامل کیمیا خلج

وی از بازی در سریال سرزده می گوید :

در طول پروژه سرزده خانم رویا میرعلمی به جزئیات و نکات بازیم توجه می کرد و من برای همه چیز با او مشورت می کردم و ایشان به من اعتماد به نفس می داد. علی انصاریان هم رفیق بامعرفتی است و مثل برادر همیشه حواسش به همه چیز بود .

بیوگرافی کامل کیمیا خلج

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید