شهره قمر کیست ؟ + بیوگرافی کامل شهره قمر معرفی و بیوگرافی کامل شهره قمر به همراه عکس های خصوصی وی

شهره قمر کیست ؟ + بیوگرافی کامل شهره قمر

معرفی شهره قمر به همراه عکس های وی

رصد امروز ،شهره قمر زاده ۱۲ مهر ۱۳۷۲ در کردستان ، بازیگر سینمای ایران است. از وضعیت ازدواج و همسر شهره قمر اطلاعات دقیقی در دست نیست.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

شهره قمر

شهره قمر وجه تمایز و تفاوت خود را نسبت به سایر بازیگران هم نسل خود در گریم ها و تغییر صدایش و بازیگری صرفش در سینما می داند ، رفتن در قالب گریم های متفاوت و خاص سینما ، در کنار تغییر صدایش به نسبت نقشش را وجه تمایز و تفاوت نسبت به سایر بازیگران دانسته و به این وجه تفاوت اعتقاد دارد و این ویژگی را به عنوان یک سبک به نام خودش به ثبت رسانیده است.

 بسیاری از مخاطبان شهره قمر اعم از مخاطبان خاص و عام از اهالی سینما و غیر سینما و حتی منتقدان که او را به خاطر گریم های متفاوتش« دختر هزار چهره سینما » می نامند که همیشه از چهره واقعی اش فرسنگ ها فاصله گرفته و تنها تکیه اش به بازیگریش بوده است.

مرتبط  تاریخ تولد سیاوش طهمورث + بیوگرافی

شهره قمر

شهره قمر بازیگری را از سال ۱۳۸۸ زمانی که نوجوان بود آغاز کرد.اولین حضورش در سینما در فیلم سینمایی «انعکاس » بود ، او در این فیلم نوجوانی بود که توانست در قالب زنی اغواگر بنام «فرشته » بازی قابل قبول و باور پذیری را از خود ارائه دهد.

در فیلم سینمایی انعکاس شهره قمر در حالی که فقط ۱۵ سال سن داشت با گریمه سنگینش در نقش یک زن ۳۰ ساله ظاهر شد و توانست با بازی خوبش نامش را در سینما تثبیت کند.

 شهره قمر در فیلم سینمایی «باغ بهشت» به کارگردانی مرتضی محمدیان و تهیه‌کنندگی علی رویین‌تن در کنار هادی دیباجی به ایفای نقش پرداخت. این فیلم در جشنواره فیلم کودک اصفهان دیپلم افتخار گرفت و به عنوان بهترین فیلم در این جشنواره معرفی شد.

مرتبط  تاریخ تولد پادینا کیانی + بیوگرافی

شهره قمر در فیلم «کریستال» نقش دختری به نام «دلارام» را بازی کرد که در اکران عمومی ۹۰% این نقش، کوتاه و سانسور شد و شهره قمر این اتفاق را در کارنامه هنری‌اش بسیار ناخوشایند می‌داند. او در این فیلم در کنار بازیگرانی مانند مهدی سلوکی و دانیال عبادی قرار گرفت.

حمله تند شهره قمر به ترانه علیدوستی را در اینجا بخوانید

شهره قمر در فیلم «چهار باندی» با بازی در کنار هنرمندانی مانند رضا رویگری و نسرین مقانلو توانست تجربه موفقی را برای خود رقم بزند. او برای اولین بار در سال ۱۳۹۷ در تئاتر «کاتوزیان» به روی صحنه رفت. از کارهای شهره قمر می‌توان به فیلم‌های -«شرقی» (۱۳۸۸) -«زبان مادری» (۱۳۹۰) -«دل بی‌قرار» (۱۳۹۱) -«خیابانی‌ها» (۱۳۹۲) -«دربست آزادی» (۱۳۹۲) -«فی‌المدت‌المعلوم» (۱۳۹۳) -«عاشق پیشه» (۱۳۹۸) اشاره کرد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید