ماجرای کامل دعوای ترانه علیدوستی و شهره قمر چیست ؟ دلیل دعوای ترانه علیوستی با شهره قمر سر چیست؟

ماجرای کامل دعوای ترانه علیدوستی و شهره قمر چیست ؟

علت دعوای اینستاگرامی ترانه علیوستی با شهره قمر سر

رصد امروز ، خبر جنجالی امروز فضای مجازی ، دعوا و جدل ترانه علیدوستی و شهره قمر است.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

اما ماجرای این دعوا چیست و از کجا شروع شده است ؟

ماجرا از این قرار است که شهره قمر بازیگر در صفحه شخصی اینستاگرام خود ترانه علیدوستی بازیگر نام آشنا سیما را به باد انتقاد گرفته و حتی کار به تهدید او و حتی دختر ش نیز رسیده است.

شهره قمر در نوشته خود ترانه علیدوستی را یک برانداز معرفی کرده که قصد اغتشاش و جاسوسی و براندازی دارد و از او خواسته است که مواظب رفتار خود باشد. شهره قمر حتی ترانه علیدوستی را تهدید کرده است که صبر هم حد و اندازه ای دارد.

مرتبط  روزبه حصاری الان در چه سریالی بازی می کند ؟

شهره قمر حتی در یکی از استوری های خود به ماجرا فیلم شهرزاد و فرهنگیان نیز اشاره کرده است. گفته می شود برخی از پست های ترانه علیدوستی که ماهیت سیاسی دارند باعث واکنش شهره قمر نسبت به وی شده است. تارنه علیدوستی تاکنون هیچ واکنشی به انتقاد و تهدید نداشته است.

 دعوای ترانه علیدوستی و شهره قمر

 دعوای ترانه علیدوستی و شهره قمر

 دعوای ترانه علیدوستی و شهره قمر

شهره قمر زاده ۱۲ مهر ۱۳۷۲ در کردستان ، بازیگر سینمای ایران است. شهره قمر وجه تمایز و تفاوت خود را نسبت به سایر بازیگران هم نسل خود در گریم ها و تغییر صدایش و بازیگری صرفش در سینما می داند ، رفتن در قالب گریم های متفاوت و خاص سینما ، در کنار تغییر صدایش به نسبت نقشش را وجه تمایز و تفاوت نسبت به سایر بازیگران دانسته و به این وجه تفاوت اعتقاد دارد و این ویژگی را به عنوان یک سبک به نام خودش به ثبت رسانیده است.

مرتبط  همسر روحانی الهام چرخنده کیست ؟

بیوگرافی کامل شهره قمر را در اینجا بخوانید.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید