زمان پخش نیمه نهایی فصل دوم عصر جدید نیمه نهایی فصل دوم عصر جدید کی پخش می شه ؟

زمان پخش نیمه نهایی فصل دوم عصر جدید

نیمه نهایی فصل دوم عصر جدید کی پخش می شه ؟

رصد امروز ، مرحله دوم «عصر جدید» مدتی است به پایان رسیده و شب گذشته در قالب برنامه هشتگ عصر جدید با اجرای ایمان قیاسی و حضور آریا عظیمی‌نژاد و بشیر حسینی، اسامی راه‌یافتگان به مرحله نیمه‌نهایی این مسابقه تکمیل شد. احسان علیخانی نیز ارتباط زنده با برنامه داشت و رای خود را اعلام کرد.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

پیش از این نیز مرحله اول فصل دوم عصرجدید با همه دشواری‌هایی که کرونا ایجاد کرد، در ۲۰قسمت روی آنتن رفت و شرکت‌کنندگانی که به مرحله دوم رسیدند یا با زنگ طلایی به نیمه‌نهایی رفتند، مشخص شده بودند.

در این ارتباط زنده علیخانی عنوان کرد: مرحله نیمه‌نهایی فصل دوم عصر جدید اوایل آبان ماه پخش خواهد شد. البته در این مدت برنامه هشتگ عصر جدید همراه مخاطبان است.

در مرحله دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند؛ اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان شرکت‌کننده‌های نیمه‌نهایی این برنامه را انتخاب کنند.

برای پنج قسمت دیگر مرحله دوم عصر جدید مخاطبان اینگونه رای دادند.

در قسمت ششم مرحله دوم گروه پرواز، دو میلیون و ۲۲۳ هزار و ۷۴۳ رای و گروه به نگار یک میلیون و ۹۳۱ هزار و ۶۱۰ رای دریافت کردند که به این ترتیب گروه پرواز به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

در قسمت هفتم گروه قشقایی و سروش فرهمند انتخاب شده بودند که سروش فرهمند توانست با دو میلیون و ۳۱۳ هزار و ۹۸۱ رای مردمی به مرحله بعدی راه پیدا کند.

برای قسمت هشتم مرحله دوم عصر جدید مصطفی حسنلو و گروه نسل جدید با رای داوران به بخش آرای مردمی راه پیدا کردند. در نهایت گروه نسل جدید با دو میلیون و ۴۳۶ هزار و ۶۱۸ رای مردمی توانست به مرحله نیمه نهایی برود.

مرتبط  تکرار سریال ۰۲۱

در قسمت نهم صالح سخندان و گروه بچه شهر حضور داشتند که گروه بچه شهر با دو میلیون و ۱۱۷ هزار و ۱۰۹ رای مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و به نیمه نهایی رفت.

برای قسمت دهم هم بین گروه اعجوبه‌های کوچک و داریوش سوسنی که داوران آن‌ها را انتخاب کرده بودند، مردم گروه اعجوبه‌های کوچک را با دو میلیون و ۱۱۲هزار و ۷۵۴رای برای حضور در مرحله نیمه نهایی برگزیدند.

در بخش دیگر این برنامه داوران و احسان علیخانی برای سه بازنده مرحله دوم عصر جدید زنگ نجات زدند و به این ترتیب، داریوش سوسنی، صالح سخندان و گروه قشقایی هم به جمع راه یافتگان به نیمه نهایی عصر جدید پیوستند.

زمان پخش نیمه نهایی فصل دوم عصر جدید

اسامی راه یافتگان به مرحله بعدی:

⇐ گروه جوانمردان ایران زمین ۲ میلیون ۳۵ هزار رای
⇐ گروه مجاز با ۲ میلیون ۹۸ هزار رای
⇐ بهاره سرگلزایی ۲ میلیون ۱۰۲ هزار رای
⇐ مجید معظمی با ۲ میلیون ۲۱۳ هزار رای
⇐ گروه ضربان ۱ میلیون ۸۵۳ هزار رای
⇐ علی فریادی با رای نجات نونهای
⇐ عرفان طهماسبی با رای نجات امین حیایی

⇐ گروه پرواز، ۲ میلیون و ۲۲۳ هزار و ۷۴۳ رای
⇐ گروه به نگار ۱ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۶۱۰ رای
⇐ سروش فرهمند توانست با ۲ میلیون و ۳۱۳ هزار و ۹۸۱
⇐ گروه نسل جدید با دو میلیون و ۴۳۶ هزار و ۶۱۸
⇐گروه بچه شهر با دو میلیون و ۱۱۷ هزار و ۱۰۹
⇐ گروه اعجوبه‌های کوچک را با دو میلیون و ۱۱۲هزار و ۷۵۴
⇐ اریوش سوسنی با رای داوران 
⇐ صالح سخندان با رای داوران
⇐ گروه قشقایی با رای داوران
⇐ مصطفی حسنلو با رای داوران

شرکت کنندگان راه یافته به مرحله دوم فصل دوم عصر جدید

وقتی صحبت از رقابت می‌شود، مسلما همه افراد تلاش‌شان را بیشتر خواهند کرد و درصدد هستند مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند. حال در این فصل عصرجدید عده‌ای از شرکت‌کنندگان توانستند با نشان دادن توانمندی‌هایشان راهی مرحله دوم شوند از بین این تعداد ۱۲ نفر یا گروه از شرکت‌کنندگان با رای مردمی به مرحله بعد می‌روند، آماری که امروز نتیجه‌اش اعلام می‌شود. به همین دلیل در این بخش ما تنها به معرفی برگزیده‌هایی که با رای داوران صعود کردند پرداخته‌ایم.

مرتبط  کریم اکبری مبارکه درگذشت .

خانواده حضرتی: حرکات نمایشی

گروه جوانمردان ایران: ورزش زورخانه‌ای

گروه تکاوران البرز: نمایش رزمی تکواندو

گروه مجاز: نمایش کمدین

گروه به‌نگار: نقاشی سفالی

محمد بازوپیشه: حرکات نمایشی

علی فریادی: استند‌آپ کمدی

سروش فرهمند: خوانندگی

مصطفی حسنلو: حرکات نمایشی

گروه مثلث: حرکات نمایشی

سجاد رضایی: نمایش تئاتر

محمد داوری: حرکات نمایشی با آتش

مهران رحمانی: نقاشی

امین صالحی: تیراندازی نمایشی

گروه پرواز: حرکات نمایشی

عرفان طهماسبی: خوانندگی

گروه ریسمونا: حرکات نمایشی

صالح سخندان: نمایش هنرهای بومی و فرهنگ ایرانی

پارسا سیمین‌مرام: خوانندگی

گروه ضربان: حرکات نمایشی

بهاره سرگل‌زایی: دوبله

اصغر نظام‌الدینی (فخرالدین): حرکات نمایشی با اجسام برنده

مبین درپور: خوانندگی

حیاس حسینی: شیشه‌گری

گروه نسل جدید: نوازندگی

محمد پرویزی: خوانندگی

گروه نقاشان نور: نقاشی با نور

یونس مسعودی: نگهداری اجسام روی دهن و پیشانی

حامد رجبی: ذهن‌خوانی

عباس رثایی: نمایش تئاتر

گروه قشقایی: حرکات نمایشی ژیمناستیک

محمد حیدری و محمد خواجی: شعبده‌بازی

گروه اعجوبه‌های کوچک: حرکات نمایشی

گروه بچه شهر: حرکات نمایشی

پویان جناتی: خوانندگی

داریوش سوسنی: حرکات نمایشی

سجاد اسماعیلی: استند‌آپ کمدی

گروه اشکال: نمایش حرکات موزون

زنگ طلایی‌های عصر جدید

مسلما یکی از بخش‌های هیجان‌انگیز برنامه عصر جدید، استفاده داوران از زنگ طلایی است و مطمئنا باید شرکت‌کنندگان کار ویژه‌ای در عصرجدید انجام بدهند که داوران از این امتیازشان استفاده کنند. بنابراین به‌دست آوردن این کارت خیلی هم کار راحتی نیست و باید نظر داوران را حسابی جلب کنند. اما تا اینجا چهار گروه توانستند چهار کارت طلایی دریافت کنند و راهی مرحله سوم از مسابقه عصرجدید شوند.

اسرا جلیلیان: نمایش تئاتر

رضا پورجوان: تردستی

گروه فرشتگان نینجا: نمایش رزمی نینجا

گروه ستاره هشتم: نمایش رزمی ووشو

پسران نینجا: نمایش رزمی نینجا

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید