چرا سریال آقازاده پر مخاطب است ؟ دلیل پر مخاطب بودن سریال آقازاده از زبان امین تارخ

چرا سریال آقازاده پر مخاطب است ؟

دلیل پر مخاطب بودن سریال آقازاده از زبان امین تارخ

رصد امروز ، سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و با طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا در سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ ساخته شده است.این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این سریال امین تارخ، امیر آقایی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، محمدمهدی سلطانی سروستانی، سینا مهراد، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، سامیه لک، مسعود فروتن، کاوه خداشناس، سعید داخ، روزبه معینی، امین حیایی، کامبیز دیرباز، نیکی کریمی، جمشید هاشم پور، محمدحسین لطیفی , پردیس پورعابدینی به هنرمندی پرداخته‌اند.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

به طور کلی، «آقازاده» بیشتر از آنکه ناظر به جلب رضایت بیننده ثابت و پروپاقرص باشد، توجه خود را معطوف دیده شدن در شبکه‌های اجتماعی و برانگیختن توجه مقطعی کاربران کرده است. نگاهی به دوازده قسمت منتشر شده از این مجموعه نشان دهنده آن است که سازندگان «آقازاده» برای دیده شدن تلاش زیادی می‌کنند و تعمدا ارجاعاتی در اثر خود می‌گنجانند که کنجکاوی بینندگان را برانگیزد.

مرتبط  عکس های کامبوزیا پرتوی و همسرش

امین تارخ که در سریال «آقازاده» نقش‌آفرینی کرده است، فیلمنامه جذاب و کارگردانی خوب را از دلایل موفقیت این سریال می‌داند.

امین تارخ درباره سریال «آقازاده» گفت: «سریالی که ۶۰میلیون دقیقه دیده می‌شود معنی‌اش این است که با تماشاگر ارتباط برقرار کرده و آنها را راضی نگه می‌دارد. این به شکل اتفاقی نیست؛ این در واقع نشانگر این مطلب است که صاحب یک فیلمنامه و تهیه‌کننده بسیار خوب و یک کارگردانی بسیار جذاب است.»

او که در این سریال نقش حاج‌رضا تهرانی را بازی می‌کند، ادامه داد: «به‌نظر من غیر از من همه بازیگرایی که در این سریال بازی می‌کنند همه افراد چهره، فهمیده و صاحب تجربه هستند. اگر که خودم را جدا می‌کنم به این دلیل نیست که فروتنی می‌کنم به این جهت هست که من نباید درباره خودم نظر بدهم. وقتی یک مجموعه نمایش خانگی صاحب یک فیلمنامه خوب، کارگردان و بازیگران و تهیه‌کننده خوب باشد طبیعی است که مورد وثوق مردم قرار می‌گیرد.»

مرتبط  تکرار سریال شرم کی است ؟

سریال آقازاده پر مخاطب است

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید