کرونای مهران رجبی + فیلم آخرین وضعیت مهران رجبی از زبان خودش

کرونای مهران رجبی

کرونای مهران رجبی + فیلم

ویدئو صحبت های مهران رجبی از بیماری کرونا

رصد امروز ، مهران رجبی بازیگر خوب کشورمان به بیماری کرونا مبتلا شده است. کرونا در سر فیلمبرداری سریال تلویزیونی “شهید شهریاری” به سراغِ مهران رجبی آمد؛ بازیگری که از مردم می‌خواهد دعا کنند تا هرچه زودتر برگردد و به قولِ خودش بتواند در نقش پدربزرگ نقش اصلی داستان، ایفای نقش کند.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

چند روزی است مهران رجبی در بیمارستان امام حسین(ع) زنجان بستری شده و در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم  درباره آخرین وضعیت جسمانی‌اش گفت: مدتی است برای بازی در سریال شهید شهریاری به زنجان آمده‌ام، وضعیت اینجا قرمز است و متأسفانه مردم کمتر رعایت می‌کنند و ماسک نمی‌‌زنند.

مرتبط  صحبت های امروز روحانی درمورد استیضاحش + فیلم

ما هم در بین مردمیم و از روی محبت و لطف، علاقه دارند از ما می‌خواهند با آن‌ها عکس بگیریم. هرچه می‌گوییم که این بیماری خطرناک است و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنید افاقه نمی‌کند. بالأخره بدن درد و تب شدید امانم را برید، طاقت نیاوردم و راهی بیمارستان شدم.

وی با اشاره به اینکه پزشکان در تلاشند تب را پایین بیاورند، خاطرنشان کرد: وقتی به بیمارستان آمدم تست کرونا گرفتند و معلوم شد که به کرونا مبتلا شده‌ام. الان تقریباً ۶ روزی است در بیمارستان امام حسین(ع) زنجان بستری شده‌‌ام و مراحل درمان را می‌گذرانم. بدن درد و کوفتگی امانم را بریده اما خوشبختانه وضعیت ریه‌ام خراب نشده و پزشکان در تلاشند تا با کنترل تب، هرچه زودتر سلامتی‌ام بازگردد.

اوضاع کرونای مهران رجبی از زبان خودش

مرتبط  قسمت اول سریال ۰۲۱ صفر بیست و یک کی پخش می شود ؟

 

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید