روزبه حصاری الان در چه سریالی بازی می کند ؟ سریالی که روزبه حصاری در آن بازی می کند چیست ؟

روزبه حصاری الان در چه سریالی بازی می کند ؟

سریالی که روزبه حصاری در آن بازی می کند چیست ؟

رصد امروز ، روزبه حصاری که مردم بیشتر او را با بازی جواد جوادی در فصل سوم سریال بچه مهندس به یاد می آورند الان چه سریالی برای پخش دارد؟

روزبه حصاری بعد از تجربه موفق بازی در فصل سوم سریال بچه مهندس نقشی تازه در سریالی دیگر را قبول کرده و در سریال افرا جلوی دوربین رفته است. این در حالی است که فصل چهارم سریال بچه مهندس نیز در حال نوشته شدن است اما هنوز به صورت رسمی اعلام نشده حصاری بار دیگر نقش جواد جوادی را بازی خواهد کرد یا خیر؟

مرتبط  عکس های نوه محمود پاک نیت

سریال افرا یک درام اجتماعی و خانوادگی است که بهرنگ توفیقی کارگردانی آن را برعهده دارد. بهرنگ توفیقی کارگردانی است که نشان داده مخاطب شناس است و کارهایش معمولا پربیننده می‌شود. او که اکنون سریال آقازاده را در شبکه نمایش خانگی دارد چند تجربه موفق با حامد عنقا داشت. اما این بار مجید مولایی و محمدکامبیز دارابی تهیه کننده سریال افرا هستند.

دیگر بازیگران سریال افرا

علاوه بر روزبه حصاری، مینا وحید، مهدی سلطانی و پژمان بازغی نیز در سریال افرا بازی می‌کنند. وقایع این سریال در زمان معاصر می‌گذرد و برای شبکه یک ساخته می‌شود.

به نوشته خبرگزاری فارس سازندگان سریال افرا  به جای خلاصه داستان این متن را ارائه داده اند: «در پگاه مه آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می شود؛ حاصلِ وصلت شوم اخلاق و منفعت. چشمان پیر افرا، یگانه شاهد این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچکس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است….».

مرتبط  خلاصه قسمت ۳۱ سریال بیگانه ای با من است

آیا روزبه حصاری موفقیت قبلی را تکرار می‌کند

روزبه حصاری قبل از آن‌که نقش جواد جوادی را در سریال بچه مهندس ۳ بازی کند در سریال‌های سلام آقای مدیر (سال ۱۳۹۸)، سریال تاریکی شب، روشنایی روز( سال ۱۳۹۷) و سریال یادآوری در سال ۱۳۹۲ بازی کرده بود که از میان این سه مجموعه، بازی حصاری در سریال یادآوری بیشتر مورد توجه قرار گرفته بود تا این‌که حضور او در نقش جواد جوادی تبدیل به گامی بلند برای این بازیگر هنرمند شد و او نشان داد توانایی‌های بسیار زیادی دارد. حال باید دید موفقیت حصاری در سریال افرا نیز تکرار می‌شود؟

روزبه حصاری

2 نظرات

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید