فصل دوم سریال بوم و بانو ساخته می شود ؟ آیا سریال بوم و بانو فصل دوم دارد

فصل دوم سریال بوم و بانو

فصل دوم سریال بوم و بانو ساخته می شود ؟

آیا سریال بوم و بانو فصل دوم دارد؟

رصد امروز ، سریال بوم و بانو در دهه دوم محرم هر شب از شبکه دو سیما پخش می شود.  بازیگر نقش دلربا ، خانم ساناز سماواتی در سریال بوم و بانو می‌گوید مردم او را با نام دلربا صدا می‌زنند. او همچنین گفته بعید می‌داند این سریال فصل دوم هم داشته باشد.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

فصل دوم سریال بوم و بانو

بازی در نقش دلربا در سریال بوم و بانو

«ساناز سماواتی» به فارس گفت: کار کردن با افرادی مثل سعید سلطانی افتخار من است چراکه کار کردن با گروه های حرفه ای لذت بخش است، شما به عنوان بازیگر آرامش دارید و می توانید به آنچه که توانایی خودتان است پی ببرید.

وی درباره جذابیت قصه این سریال نیز بیان داشت:  من برای آن دهه احترام عمیقی قائلم و دهه ۱۰ تا ۳۰ را دوست دارم به این دلیل که من را به دنیای خاطرات مادربزرگم و دنیای کودکی ام می برد.

مرتبط  فصل سوم سریال از سرنوشت کی پخش می شود ؟

این بازیگر ادامه داد: با توجه به بازخوردی که از قسمت دو سریال در خیابان دیدم و برخوردی که مردم با من داشتند فکر می کنم که این سریال برای مخاطب هم جذاب بوده است. به طوریکه از همان قسمت دو مردم در خیابان مرا با نام «دلربا» صدا می زنند.

او ادامه داد: اغلب در برخوردی که با مردم دارم می گویند شما قدیمی ها و سریال های قدیمی تان برای ما جذاب تر است و این خیلی بد است. همیشه گفته ام در گذشته قصه های جذاب تری نوشته می شد و در حال حاضر کیفیت متن های سریال ها افت پیدا کرده است.

فصل دوم سریال بوم و بانو؟

وی درباره ادامه دار بودن این سریال در فصل های بعدی نیز گفت: بعید می دانم ادامه داشته باشد. البته فاکتورهای مهمی برای ساخت ادامه این سریال اهمیت دارد از جمله خواسته مردم و کشش داشتن داستان برای ادامه.

مرتبط  تکرار سریال ۰۲۱

سماواتی درباره نقش خود در این سریال، ادامه داد: دلربا یک خانه دار است و در گذشته در همه خانه ها یک سِمتی به نام خانه دار وجود داشت که همه خدمه زیر نظر او کار می کردند. از طرفی دلربا سعی می کند در کنار خدمتی که به این خانواده می کند، خود را نیز ارتقا دهد. در عین حال بخشی از شخصیتش که فردی ساده و روستایی است در وجودش مانده است.

وی افزود: دلربا را خیلی دوست دارم و یکی از نقش هایی که دلم برایش تنگ می شود. آقای سلطانی از جمله کارگردان هایی است که می داند چه می خواهد و دنیای ذهنی بازیگرش را خلق می کند و دستش را برای اجرا باز می گذارد و نگاهی موشکافانه دارد.

این بازیگر درباره فعالیت های دیگر خود در عرصه هنر نیز گفت: این روزها نمایش «شهرزاد در سرزمین عجایب» را روی صحنه دارم. این نمایش کار تخصصی موزیکال برای کودکان است که در تالار هنر اجرا می شود‌.

فصل دوم سریال بوم و بانو

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید