همسر روحانی الهام چرخنده کیست ؟ صحبت های الهام چرخنده درباره همسرش و کربلا

همسر روحانی الهام چرخنده کیست ؟

صحبت های الهام چرخنده درباره همسرش و کربلا

رصد امروز ، الهام چرخنده: ۳ سال است کربلا زندگی می‌کنم و همسرم روحانی است

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

بنده به مدت سه سال همراه همسرم که یک روحانی است در شهر کربلا زندگی می‌کنم و این روزها که بنا به شرایط بیماری کرونا امکان سفر چندان برای مردم فراهم نیست نائب‌الزیاره تمامی ایرانیان در کربلای عزیز هستم.

اقامت من در شهر کربلا طولانی مدت بوده و این تصمیم هم به واسطه شغل همسرم رخ داده است، اما در کل بسیار از حضور در این مکان مقدس خوشحالم و هر لحظه برایم بهترین ها رخ می دهد. امیدوارم که «امام حسین (ع)» پذیرای من در این شهر باشند.

مرتبط  خلاصه قسمت دوم سریال 021 صفر بیست و یک

مهاجرت من به کشور عراق به این شکل نیست که نخواهم به کشور بازگردم، به واسطه شغل همسرم در این کشور زندگی می کنم، طی این مدت بارها به ایران هم آمده ام و باز هم خواهم آمد.

به اندازه توان و وسعم در این شهر عزیز به فعالیت های فرهنگی می‌پردازم. به هر حال هر جا فرصتی برای نوکری «امام حسین (ع)» باشد من با سر می روم، خوشخبتانه از وضعم در شهر کربلا و زندگی در عراق راضی هستم.

همسر روحانی الهام چرخنده
همسر روحانی الهام چرخنده

الهام چرخنده (زاده ۱۳۵۷ ) بازیگر سینما و تلویزیون ایران و همسر سابق فرشید نوابی (بازیگر) است . وی پس از ترک تحصیل در رشتهٔ معماری فعالیت‌های هنری خود را با تدریس طراحی و نقاشی در اصفهان پی گرفت. سپس با بازی در تله تئاتر شباشب در عرصهٔ بازیگری مطرح شد. همچنین با درخشش در فیلم سینمائی شب یلدا که اولین ایفای نقش وی در سینما بود موفقیت زیادی به دست آورد. الهام چرخنده و فرشید نوابی سال ۹۲ از هم جدا شدند.

مرتبط  فصل سوم سریال از سرنوشت کی پخش می شود ؟
ویدئو صحبت های الهام چرخنده درباره حجاب ناهنجارش در ماهواره

تصویر منتشر شده از همسر روحانی الهام چرخنده

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید