روزبه حصاری در بچه مهندس ۴ بازی می کند ؟ در سریال بچه مهندس گفته بازیگران فصل 3 در فصل 4 این سریال نیز حضور دارند.

روزبه حصاری در بچه مهندس 4

روزبه حصاری در بچه مهندس ۴ بازی می کند ؟

در سریال بچه مهندس گفته بازیگران فصل ۳ در فصل ۴ این سریال نیز حضور دارند.

رصد امروز ، سریال بچه مهندس که در سه فصل ساخته شد و هر فصل توانست با اقبال خوبی مواجه شود و مخاطبان بسیاری را با خود همراه کند. با پایان یافتن فصل سه گمانه زنی هایی برای فصل چهار این سریال درمیان بود که آیا فصل ۴ بچه مهندس ساخته می شود یا خیر ؟ که چند وقت پیش نویسنده و تهیه کننده این سریال خیال مخاطبان خود را راحت کردند و خبر از ساخت فصل چهارم را دادند.

مرتبط  بیماری جواد عزتی چیست ؟

کارهای پیش تولید سریال بچه مهندس ۴ شروع شده و خبر مهم درباره این سریال آن است که بازیگران فصل سوم از جمله روزبه حصاری در فصل جدید نیز حضور خواهند داشت.

تهیه کننده سریال بچه مهندس با اعلام خبر آغاز پیش تولید فصل چهارم این سریال با حضور بازیگران فصل‌های گذشته و هنرمندان جدید گفت حضور روزبه حصاری قطعی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، سعید سعدی گفت: تاکنون حدود ۱۰ قسمت از فصل چهارم مجموعه بچه مهندس به مرحله نگارش درآمده است و در حال پیگیری کارها هستیم تا در اولین فرصت تولید فصل چهارم را آغاز کنیم.

تهیه‌کننده این سریال درباره انتخاب عوامل پشت دوربین در فصل جدید بیان کرد: تغییراتی در اوایل پشت دوربین خواهیم داشت اما علی غفاری همچنان کارگردانی فصل چهارم را برعهده خواهد داشت.

مرتبط  بیماری جواد عزتی چیست ؟

سعدی در پایان درباره حضور بازیگران فصل گذشته در فصل جدید این مجموعه مطرح کرد: برخی از بازیگران فصل‌های گذشته در فصل چهارم نیز حضور دارند و همچنین بازیگران جدیدی نیز اضافه خواهند شد.

پیش از این حسن وارسته، نویسنده سریال بچه مهندس درباره فصل ۴ گفته بود: قصه ما جواد جوادی است هرکسی می‌آید در جهت رشد و تعالی شخصیت‌مان کمک می‌کند. لازم هم باشد یکسری شخصیت‌هایی وارد می‌کنیم مانع رسیدن قهرمان داستان به هدفش بشود. این بار یک جنس ضدقهرمان داریم که برایشان شخصیت و کاراکتر طراحی می‌کنیم.

اما درباره تغییر در ترکیب بازیگران این نکته لازم به یادآوری است که همیشه ترکیب تیم برنده را در همه جای دنیا حفظ می‌کنند این ترکیب شامل عوامل تولید، تهیه‌کننده، کارگردان ، نویسنده و عوامل می‌شود، سعی می‌کنیم ترکیب تیم برنده حفظ شود.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید