چند هزار دلار همراه مدیر عامل استقلال بود ؟ ماجرای کامل خارج کردن 100 هزار دلار توسط مدیر عامل استقلال چیست ؟

مدیر عامل استقلال

چند هزار دلار همراه مدیر عامل استقلال بود ؟

ماجرای کامل خارج کردن ۱۰۰ هزار دلار توسط مدیر عامل استقلال چیست ؟

رصد امروز ، مدیرعامل باشگاه استقلال که شب گذشته قصد سفر به قطر و اضافه شدن به اردوی استقلال را داشت، همراه خود مبلغ قابل توجهی دلار به همراه داشت که برای خروج آن از کشور مجوز نگرفته بود.به همین دلیل، او و دیگر افراد همراهش را به اتاق بازجویی بردند.

پلیس فرودگاه پس از وساطت و تعهد مدیرعامل استقلال بخشی از پول را مجوز می‌دهد که با خود به قطر ببرد، اما بقیه پول به تعزیرات تحویل داده می‌شود تا بررسی شود که ماجرای خروج این همه ارز از کشور چه بوده است.

مرتبط  پولدارترین ورزشکار دنیا چه کسی است ؟

پول همراه مدیرعامل استقلال ۱۰۰ هزار دلار بوده که با احتساب دلار ۲۷ هزار تومانی مبلغ ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان می‌شود. پس از بازجویی از سعادتمند، ۵۰ هزار دلار این پول توقیف می‌شود، ۱۵ هزار دلار به سعادتمند پس داده شده و ۳۵ هزار دلار آن به باشگاه بازگردانده می‌شود.

با توجه به اینکه پرونده در فرودگاه امام خمینی (ره) باید مورد بررسی بیشتر قرار می‌گرفت، قیم معاون امور بین الملل باشگاه به عنوان نماینده باشگاه بازداشت می‌شود. وی تا ۳:۳۰ صبح نیز در بازداشت به سر برد و ۳ میلیارد تومان برای آزادی وی به عنوان وثیقه در نظر گرفته شد.

معاون باشگاه استقلال باید به دادسرا برود. گفته می‌شود سعادتمند نیز پس از بازگشت از قطر باید توضیحات لازم را در این باره به مراجع قانونی ارائه کند.

مرتبط  پولدارترین ورزشکار دنیا چه کسی است ؟

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید