قسمت آخر سریال دل چه شد ؟ خلاصه داستان قسمت آخر سریال دل

قسمت آخر سریال دل چه شد

خلاصه داستان قسمت آخر سریال دل

رصد امروز ، سریال دل به کارگردانی منوچهر هادیبا پخش آخرین قسمت ، تمام شد.  قسمت آخر سریال دل روز ۴ شنبه ۲ مهر ماه در شبکه نمایش خانگی منتشر شد.

در قسمت آخر دیدیم که ناهید مادر آوا و نامادری رستا تمام واقعیت را برای رستا تعریف کرد و به سراغ آوا رفت تا با او صحبت کند و سر عقل بیاید که متاسفانه آوا نتوانست چشم خود را بر روی علاقه اش به آرش ببندد و با وجود التماس های مادر و همچنین بخشیده شدنش توسط رستا دست به خودکشی زد.

توران خانم مادر آرش با  دسته گلی به دیدار رستا رفت تا میانه آشتی بین هر دو خانواده اتفاق بیوفتد. مرسده توانست به کمک اتابک رضایت خانوده عادل که توسط فاراب شوهر سابق مرسده به قتل رسیده بود را بگیرد و فاراب را از زندان آزاد کند تا هردو زندگی تازه ای را با هم آغاز کنند.

اتابک با راحت شدن خیالش بابت خوشبختی مرسده فرصت دوباره ای به زندگی خود و توران داد. رابی دختر خاله آرش نیز به دیدن سیاوش پسرعمو و عاشق پیشه خود رفت تا بابت تمام بی انصافی هایش از او معذرت خواهی کند.

همچنین در انتهای سریال مشاهده کردیم که رستا به مرکز توانبخشی رفت تا نکیسا را ببیند که خودکشی اش نافرجام مانده بود. با او صحبت کرد و تنها یادگاری مادر نکیسا را به او پس داد.

و سرانجام آرش و رستا باهم ازدواج کردن و عشقشون به وصال انجامید…

قسمت آخر سریال دل

اما با به پایان رسیدن این ملودرام عاشقانه موج بزرگی از واکنش ها و نقد و بررسی ها در فضای مجازی شکل گرفت.

اصلی ترین و مهم ترین نقد ها را در نگاه کاربران می توان به پوشش بازیگران این سریال ربط داد که نشان از فوق لاکچری بودن و افراط در استفاده از لوازم آرایش و نوع لباس ها که بسیار از خانواده های ایرانی دور بود و اکثریت آن را به سبک پوشش های سریال های ترکیه ای ربط داده بودند مانند استفاده دائم از کروات در پوشش آقایان به ویژه در داخل خانه و لباس های مجلسی مانند خانم ها در خانه یا محل کار.

همچنین ریتم کند و آرام این سریال نیز صدای خیلی از مخاطبین را درآورده بود به صورتی که حتی بسیاری از کاربران در فضای مجازی از سریال دل به نام موزیک ویدئو نیز یاد کرده بودند.

در کنار این ها نیز بسیاری از کاربران از منوچهر هادی برای ساخت این سریال نیز تشکر و قدردانی کرده اند چرا که داستان سریال و اهمیت آن در جامعه از دیگر مشکلات این سریال مهم تر بوده و ارجهیت داشته است.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید