ماجرای محسن چاوشی و آمنه سادات ذبیح پور چیست ؟ بیانیه رسمی محسن چاوشی درباره حواشی ناشی از قرار گرفتن نامش در کنار آمنه سادات ذبیح پور

محسن چاوشی و آمنه سادات ذبیح پور

ماجرای محسن چاوشی و آمنه سادات ذبیح پور چیست ؟

بیانیه رسمی محسن چاوشی درباره حواشی ناشی از قرار گرفتن نامش در کنار آمنه سادات ذبیح پور

رصد امروز ، اختتامیه دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج طی مراسمی در مجتمع پنج آذر با حضور سردار شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح و سردار سپهر و جمعی از خانواده های شهدا برگزار شد.در این مراسم برگزیدگان بخش های مختلف این رویداد جوایز خود را دریافت کردند.

آمنه سادات ذبیح پور در این مراسم از بین پنج کاندیدای معرفی شده به این رویداد به عنوان نفر اول برگزیده شد. اسامی کاندیداهای انتخاب شده در این رویداد: حاج محمودکریمی، حجت الاسلام محمد مداح، حجت الاسلام علیرضا پناهیان، محسن چاوشی و آمنه سادات ذبیح پور بود.

محسن چاوشی طی بیانیه ای به قرار گرفتن نامش در فهرست کاندیداهای دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج و حواشی بعد از آن، واکنش نشان داد.

چاوشی در بیانیه خود چنین نوشت:

هر تلاشی برای «مصادره به مطلوب» یک اسم، جریان، یا حتی یک رویداد، تلاشی مذبوحانه و بی‌اثر است که در پمپاژ اخبار در عصر معاصر، بیشتر شبیه یک شوخی خنده‌دار است.

در یک کلام اگر بخواهم حرفی بزنم باید بگویم: «شک دارم به ترانه‌ای که زندانی و زندانبان با هم آن را زمزمه می‌کنند».

این جمله را جایی خواندم و حالا حس می‌کنم مصداق بارز این انتخاب بدون اطلاع و تماس با من است.

احترام من به همه آدم‌ها در همه این سال‌ها بوده و هست. همه تفکرها، جریان‌ها و نگاه‌ها برای من محترم‌اند اما این سبک لجن پراکنی‌ها را به همین میزان احترام، نامحترمانه و حتی گستاخانه پاسخ می‌دهم.

من، «محسن چاوشی» بی‌خبر از این رویداد و بی‌اجازه و رضایت، وارد این بازی شده‌ام و حالا از این میزان سوء استفاده، خشمگینم.

برای مردم و ایران و همه دغدغه هایش می‌خوانم و تا ابد صدای محرومان و همین مردم خواهم ماند.

و با خشم بسیار تکرار می‌کنم: «شک دارم به ترانه ای که زندانی و زندان بان با هم زمزمه‌اش می‌کنند…»

گفتنی است، در این رویداد نام چاوشی در کنار آمنه سادات ذبیح پور، حاج محمود کریمی، حجت الاسلام پناهیان و حجت الاسلام مداح قرار گرفته بود و در نهایت ذبیح پور برگزیده این رویداد شد و این اتفاق با حواشی همراه شد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید