تاریخ و ساعت پخش سریال شرم قسمت اول قسمت اول سریال شرم چه ساعتی و چه روزی پخش می شود ؟

سریال شرم قسمت اول

تاریخ و ساعت پخش سریال شرم قسمت اول

قسمت اول سریال شرم چه ساعتی و چه روزی پخش می شود ؟

رصد امروز ،”شرم” نام سریالی است که بعد از ۴ ماه فیلمبرداری به روزهای پایانی نزدیک شده است و در غرب تهران، تصویربرداری ادامه دارد.

یکی از این سریال‌های مهم که شبکه سه در انتظارِ رسیدنش روزشماری می‌کند و آنتن پاییزش را برای این مجموعه تلویزیونی کنار گذاشته، “شرم” احمد کاوری و امیر پوروزیری در مقام کارگردان و تهیه‌کننده است.

سریال تلویزیونی “شرم” در حالی خودش را برای آنتن پاییز آماده می‌کند که از کارکشته‌ها تا بازیگران کم‌تجربه‌تر را در مقابل دوربینش حاضر کرده تا مخاطب هم سرگرمِ نوستالژی‌هایش شود و هم به گناه و رمز و رموزی پی ببرد که جذاب و دلچسبند.

سریال شرم قسمت اول

این سریال در مناطق مختلفی از شهر تهران تصویربرداری شده و گروه به زودی برای ادامه کار به لوکیشینی در حوالی پردیس تئاتر خاوران خواهند رفت. بخشی از تصویربرداری نیز در شهر شیراز ادامه خواهد یافت.

مرتبط  قسمت اول سریال روزهای آبی کی پخش می شود ؟

سریال “شرم” بر اساس فیلمنامه‌ای از سعید فرهادی و با حضور بازیگرانی چون ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، فریبا متخصص، نسیم ادبی، سید مهرداد ضیایی، آشا محرابی، الهام طهموری، میلاد میرزایی، نیما نادری و مرحوم سیروس گرجستانی به تولید رسیده است.

سریال شرم قسمت اول

این سریال ملودرام اجتماعی است که در دو نیمه روایت می‌شود. فلاش‌بکی که ما را به ۱۰ سال پیش تقریباً به سال‌های ۸۸ و ۹۰ برمی‌گردد. بقیه در زمان حال اتفاق می‌افتد که ۲۰ قسمت پایانی را شامل می‌شود.

یکی از بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش می پرداخت زنده یاد سیروس گرجستانی بود.

سریال شرم قسمت اول

درباره “سیروس گرجستانی” و بیش از ۲۰۰دقیقه ایفای نقشش در سریال، گفت: وقتی خبر فوت آقای گرجستانی را شنیدیم قاعده کار این است که ندانی باید چه کار کنی و چطور ادامه بدهی. ما مجبور بودیم ادامه دهیم و فکر کنیم چطور پیش برویم.. بیش از ۲۰۰ دقیقه با سیروس گرجستانی ضبط کرده بودیم و این لحظات بسیار لذت‌بخش بودند. بسیاری به ما می‌گفتند عاقبت فیلم چه می‌شود و بدون حضور ایشان چه می‌کنید و ما گفتیم حضور ایشان خیلی برای ما مهم است. نشستیم و فکر کردیم گزینه‌های مختلف پیشروی ما بود که ترجیح دادیم نقش حذف نشود.

مرتبط  اسم اصلی رویا تیموریان چیست ؟
چرا سیاوش طهمورث انتخاب شد؟

تهیه‌‌کننده سریال “شرم” افزود: بعد از اینکه تصمیم گرفتیم نقش حذف نشود، به سراغ ایده‌های دیگر رفتیم مثل بدلسازی و شبیه‌سازی که چند پلان گرفتیم اما واقعیت این بود که ما به بازیگر حرفه‌ای برای پیش بردن این نقش و داستان مربوط به کاراکتر نیاز داشتیم. خواستیم با بیننده صادق باشیم بنابراین به سراغ گزینه‌ای در حد و اندازه‌های گرجستانی برویم و سیاوش طهمورث انتخاب شد. جالب است که سیروس گرجستانی در تئاتر بسیار درخشان “معرکه در معرکه” به نویسندگی طهمورث و داود میرباقری و البته کارگردانی خود طهمورث بازی کرده بود. به همین خاطر به سراغ او رفتیم.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که احتمالاً این سریال بعد از “صفر بیست و یک” روی آنتن خواهد رفت.

سریال شرم قسمت اول
سریال شرم قسمت اول

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید