سید مهدی صدر الساداتی کیست ؟ ادعای صدر الساداتی درباره پسر سفیر دانمارک چه بود؟

سید مهدی صدر الساداتی

سید مهدی صدر الساداتی کیست ؟

ادعای صدر الساداتی درباره پسر سفیر دانمارک چه بود؟

رصد امروز ، پسر سفیر ایران در دانمارک در پستی اینستاگرامی خبر از جدایی خودش و آناشید حسینی اینفلوئنسر مطرح اینستاگرام داد.

او در این پست از شخصی به نام سید مهدی نام برد.

سید محمدمهدی صدرالساداتی با انتشار این عکس نوشت:آقای امیر محسن مرادیان! بعد از ۲۷ ماه دیدم دل نوشته ای خطاب به من نوشته اید و فرمودید حرف من بستری شد که شما امروز از عیالتان جدا شوید!

وی نوشت: البته که امروز حال شما خوب نیست و من هم دوست ندارم شما را سرزنش کنم ! خودم محتاج دعا هستم و اسیر نفس و دستانم واقعا خالی خالیست و خداوند با فضلش درمورد همه ما قضاوت کند!

برادر عزیز! یادتان هست در مکالمه خصوصی گفتم این فخر فروشی که شما و عیالتان میکنید و آه از نهاد افراد عادی و مستضعف جامعه بلند میکنید ، آن هم به عنوان یک آقازاده، این آه ها بی اثر نیست؟! یادتان هست آن همه عکسهای سفر به اروپا؟! آن لباسهای برند آنچنانی؟! نشان دادن سینمای خصوصی دو نفره؟! یادتان هست گفتید که اگر پول ندارید جنس فیک هم نخرید و برندی در حد پولتان بخرید؟! اینها که جنس فیک میخرند فلانند و بهمان؟!

یادتان هست که گفتم من کاری به شخص شما و عیال شما ندارم و چند جمله ای پدر شما به عنوان سفیر جمهوری اسلامی را مخاطب قرار دادم و تذکر دادم و شما خودتان را جلو انداختید؟!
هر چه را انکار میکردید با واقعیتی که خودتان در فضای مجازی گذاشتید تطابق نداشت و بالاخره شد آنچه شد!

بعد از آن نیز هر ماه ایونت و فستیوال بهتر و بزرگتر و پرطرفدارتری برگزار شد و عکسهای عاشقانه تان را گرفتید و پخش کردید و همان وضع برند بازی و زندگی خوش اینستاگرامی را ادامه دادید … و خوش به حال روزهای خوبتان! دمتان هم گرم!

برادر عزیزم! این را هر انسانی درمیابد که اساس زندگی به عشق است و یک عشق محکم با این حرف و حدیثهایی که چند روز در سالهای گذشته بر شما گذشته کمرنگ نمیشود، بلکه هر روز و هر ساعت و هر لحظه با انس با معشوق اوج میگیرد و عمیقتر میشود! اگر بنیانی از عشق پا برجاست، ان شا الله پایدار میماند!

پست اینستاگرامی پسر سفیر ایران در دانمارک 

اما صدر الساداتی کیست ؟

سید مهدی صدر السادتی روحانی جوانی است که با حمایت از اهالی ده ونک در برابر دانشگاه الزهرا مشهور شد و به فعالیت‌های ضد فساد در شاخه‌های متفاوت مشغول است.

او حتی در آبان ماه سال ۹۷ به اتهام “تشویش اذهان عمومی و اقدام علیه نظام، اخلال در نظم و توهین علیه مأمور نیروی انتظامی” در ماجرای اعتراضات بر سر زمین‌های ده ونک میان ساکنان این منطقه و دانشگاه الزهرا بازداشت شده بود. او بعد از ده ونک در پرونده‌هایی مانند ساخت و ساز غیر مجاز در لواسان هم دیده شد و حملاتی جدی به فاطمه حسینی، نماینده مجلس و همسرش کرد. حملات او به فاطمه حسینی پای او را به پرونده علی شمخانی باز کرد چون بنا به گفته صدر الساداتی برادر همسر فاطمه حسینی داماد شمخانی است!

 

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید