ماجرای کامل خودکشی دانش آموز ۱۱ ساله بوشهری دلیل واقعی خودکشی دانش آموز 11 ساله بوشهری چه بود؟

خودکشی دانش آموز 11 ساله بوشهری

ماجرای کامل خودکشی دانش آموز ۱۱ ساله بوشهری

دلیل واقعی خودکشی دانش آموز ۱۱ ساله بوشهری چه بود؟

رصد امروز ، با منتشر شدن خبر خودکشی دانش آموز ۱۱ ساله بوشهری ، دل های بسیاری به درد آمد. در خبرها آمده بود که این دانش آموز ۱۱ ساله به دلیل نداشتن گوشی همراه هوشمند برای همراهی کلاس های درسی خود دست به خودکشی زده است.

باشگاه خبرنگاران جوان” روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دیر در پی انتشار خبر خودکشی دانش آموز این شهرستان به دلیل نداشتن تلفن همراه اطلاعیه‌ای صادر و این خبر را تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

«در پی انتشار خبری مبنی بر خودکشی دانش آموز ۱۱ ساله‌ ساکن شهرستان دیر به دلیل نداشتن گوشی تلفن همراه و عدم امکان حضور در کلاس‌های آنلاین، به اطلاع می‌رساند: با توجه به تحقیق و بررسی‌های میدانی و جمع آوری مستندات مربوط اعلام می‌دارد، نامبرده از روز بازگشایی مدارس در ۱۵ شهریور ماه تا روز حادثه بنا به درخواست ولی دانش آموز با توجه به شرایط متاثر از کرونا در مدرسه حضور نداشته و کار آموزشی خود را از طریق شبکه شاد با تلفن همراهی که توسط شخص مدیر مدرسه در فروردین ماه ۹۹ به ایشان اهدا شده بود، تا آخرین ساعات روز حادثه در سامانه شاد به صورت فعال و در کلاس‌های درس مجازی آنلاین انجام می‌داده که تمامی مستندات، اعم از فایل‌های صوتی، تصویری و تکالیف و تمرین‌های درسی دانش آموز در گروه درسی موجود است.

مرتبط  اتهام محمد جواد آذری جهرمی چیست ؟

برخی از این مستندات برای تنویر و اطلاع افکار عمومی پیوست است. ضمنا نامبرده جزو دانش آموزان بی بضاعت و کم برخوردار بوده که در سال‌های تحصیلی به صورت مکرر مورد حمایت مدرسه و انجمن اولیاء و مربیان آموزشگاه بوده است و خانواده نامبرده این موضوع را تایید می‌نماید.»

خودکشی دانش آموز 11 ساله بوشهری

محمد به خاطر نداشتن گوشی خودکشی کرد

رکنا نوشت: خانواده دانش آموز ۱۱ ساله ای که به دلیل نداشتن گوشی هوشمند خودکشی کرده بود، جزئیات ماجرا را برای رکنا شرح می دهند.

مادر محمد می گوید که مدیر مدرسه می گفت می خواهد به محمد و ۲ دانش آموز دیگر گوشی تلفن همراه بدهد اما این وعده عملی نشده بود.

سوال اصلی اینجاست که جدا از مسائل مالی و مشکلات گریبان گیرش ، پسر بچه ۱۱ ساله چرا باید حتی فکر خودکشی کند ؟ سیستم آموزشی و تربیتی کجای کار را اشتباه رفته است ؟

مرتبط  ماجرای خودکشی مهناز افشار چیست ؟

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید