اعترافات کیوان امام وردی به تجاوز ۳۰۰ نفر کیوان امامی به جرم تجاوز خود اعتراف کرد

اعترافات کیوان امام وردی

اعترافات کیوان امام وردی به تجاوز ۳۰۰ نفر

کیوان امامی به جرم تجاوز خود اعتراف کرد

رصد امروز ، کیوان امام وردی متهم اغفال و تجاوز به دختران جوان که آن‌ها را به دام می‌انداخت، در چنگال پلیس افتاد و دستگیر شد و در اولین اعترافات خود گفت که تجاوزی انجام داده اما به دلیل بیماری روانی و سادیسمی که دارد، دست به این کار زده است، در حالی که پلیس می‌گوید او اصلاً بیماری روانی ندارد.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

پس از دستگیری این متهم سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در تشریح جزئیات دستگیری کیوان امام وردی گفت: این متهم خود به جرم و تخلفش اقرار کرده، اما مدعی شده که سادیسم دارد، اما این گونه نیست.

‌رئیس پلیس تهران  بیان کرد که : کیوان امام به تجاوز به ۳۰۰ زن طی ۱۰ سال اعتراف کرده است. ۳۰ زن علیه او شکایت کرده‌اند و بعضی هم شهادت داده‌اند. همشهری گزارش داده در خانه‌اش فیلم تجاوز به ۴۶ زن پیدا شده. بگفته شاکیان آقای امام بعد از خوراندن نوشیدنی به آنها تجاوز کرده. او به فساد فی‌الارض متهم شده

مرتبط  اسم و عکس سرکرده داعشی که وارد ایران شد ؟

روزنامه همشهری نوشت که :
متجاوز سریالی دختران دانشجو که پس از کشاندن طعمه‌هایش به خانه‌اش و خوراندن نوشیدنی مسموم، به آنها تجاوز می‌کرد، به اتهام افساد فی‌الارض محاکمه خواهد شد. پرونده کیوان‌.الف هم اکنون در شعبه سوم دادسرای امنیت و اخلاقی تهران زیر نیز بازپرس روح الله رضاپورگتابی، تحت رسیدگی است

و تا کنون حدود ۳۰ دختر جوان که وی به آنها تجاوز کرده از او شکایت کرده‌اند. این در حالی است که سردار رحیمی، رئیس پلیس تهران امروز در جمع نمایندگان مجلس اعلام کرده که متهم به تجاوز به بیش از ۳۰۰ دختر طی ۱۰ سال اعتراف کرده و ماموران پلیس از مخفیگاه او فیلم‌های سیاهی از تجاوز به ۴۶ دختر کشف کرده‌اند.

از بین شاکیان متهم که حدود ۳۰ نفر هستند، ۱۰نفر در مواجهه‌ حضوری با متهم او را شناسایی کرده و بقیه شاکیان نیز به صورت تلفنی با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند.

مرتبط  چند میلیون حقوق معاف از مالیات ۱۴۰۰ است ؟

شاکیان این پرونده دختران جوانی اهل تهران و برخی از شهرستان‌ها هستند و حتی برخی از آنها از خارج از کشور با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند. قرار است به زودی بازپرس پرونده قرار جلب به دادرسی(کیفرخواست) برای متهم به اتهام افساد فی‌الارض صادر کند و پس از صدور این قرار پرونده وی برای شروع محاکمه به دادگاه انقلاب فرستاده خواهد شد.

به‌رغم اینکه پلیس و بازپرس پرونده به شاکیان اطمینان داده‌‌اند هویت آنها حفظ خواهد شد و هیچ اتهامی علیه خود آنها مطرح نخواهد بود اما هنوز عده زیادی از قربانیان حاضر به شکایت نشده‌اند.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید