بازیگران سریال بی صدا برف می بارد جزئیات کامل سریال بی صدا برف می بارد

سریال بی صدا برف می بارد

بازیگران سریال بی صدا برف می بارد

جزئیات کامل سریال بی صدا برف می بارد

رصد امروز ، سریال  ” بی صدا برف می بارد  ” عنوان طولانی ترین سریال صدا و سیما را به خود اختصاص داده است . این سریال به کارگردانی پوریا آذربایجانی قرار است در ۲۵۰ قسمت ساخته شود.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

تصویربرداری فصل یک و دو سریال برف بی صدا می ‌بارد به کارگردانی پوریا آذربایجانی این روز‌ها در تهران ادامه دارد. سرای قزوینی ها در بازار بزرگ تهران و شهرک سینمایی غزالی از لوکیشن ‌های این سریال تلویزیونی است.

فرهاد آئیش ، الیکا عبدالرزاقی ، امید روحانی ، فریبا متخصص ، مائده طهماسبی ، پوریا شکیبایی و … از بازیگران اصلی برف بی صدا می ‌بارد هستند و به تناسب قصه بازیگران دیگری نیز به این سریال اضافه خواهند شد.

این سریال در ۲۵۰ قسمت تهیه و تولید می ‌شود و قصه آن به دهه ۶۰، ۷۰ و ۹۰ برمی گردد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است:

” گر بمانی، غزل غزل ترانه لبخند به پایت می‌ ریزم. پرده حسرت از دلت برمی کنم. برف بی صدا می‌بارد، دردانه من؛ بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم. “

فصل یک و دو این سریال ۱۰۰ قسمت است و این روز‌ها نگارش فصل سه به قلم مسعود بهبهانی نیا، زهرا پارسافر و طیبه شجری ادامه دارد. این سریال در ۲۵۰ قسمت ساخته خواهد شد و طولانی ‌ترین سریال تلویزیون به شمار می ‌آید! فصل یک و دو برف بی صدا می‌ بارد مربوط به دهه ۶۰ و ۷۰ و فصل سه روایتی از دهه ۹۰ است که محصولی از گروه فیلم و سریال شبکه سه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران است.

فرهاد آئیش

سریال بی صدا برف می بارد

فرهاد حشمتی عقدایی با نام هنری فرهاد آئیش زاده ۲۷ شهریور ۱۳۳۱ است. فرهاد آئیش در شمیران متولد شده است. فرهاد آئیش بازیگر، نمایش‌نامه‌نویس و کارگردان تئاتر و نیز بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. فرهاد آئیش پس از مدتی پرداختن به عکاسی به تئاتر گروید. وی سال‌هایی از زندگی‌اش را در شهرهای سانفرانسیسکو، واشینگتن، بوستون و برلین گذراند و در این مدت به کارگردانی و بازی در بیش از ۳۰ نمایشنامه به زبان‌های فارسی و انگلیسی پرداخت.

الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی متولد ۲۲ اسفند ۱۳۵۸ در تهران است ، الیکا عبدالرزاقی لیسانس ادبیات نمایشی است ، دوره بازیگری را در کلاسهای استاد حمید سمندریان گذرانده ، الیکا عبدالرزاقی که بازیگر نقش فخر‌التاج در سریال «قهوه تلخ» است ، فعالیت در تلویزیون را از سال ۷۷ و بازی در سریال «گمشده» مسعود نوابی شروع کرد. ورود الیکا عبدالرزاقی به تلویزیون، همزمان شد با اولین کارش در تئاتر با نام «دایره گچی قفقازی» به کارگردانی حمید سمندریان.

الیکا عبدالرزاقی پر از انرژی است. از آن آدم هایی که وقتی یک لحظه کنارش قرار می گیری حس می کنی روحیه ات به کل تغییر کرده. حجم بالای کار و این همه توجه و دیده شدن نه تنها روی خلق و خوی او تاثیر نگذاشته بلکه او را نسبت به کارش مسئول تر کرده است. او قبل از همکاری با مهران مدیری ۱۳ سال سابقه فعالیت در عرصه بازیگری را داشته اما بازی در نقش «بانوی اول دربار قهوه تلخ یعنی فخرالتاج» باعث شهرتش شده است. او متولد سال ۱۳۵۸ است، اصالتش به رامسر بر می گردد و دو برادر دارد.

فریبا متخصص

فریبا متخصص در ۱ مردادماه سال ۱۳۴۰ متولد شده است. فریبا متخصص در بروجرد متولد شده است. فریبا متخصص در کارهایی مانند در چشم باد به‌همراه مادر خود بازی کرد. فریبا متخصص کار هنری خود را از سال ۱۳۶۰ با تئاتر آغاز کرد. او فعالیت خود را در تلویزیون و رادیو به‌ترتیب از سال‌های ۱۳۶۲ و ۱۳۶۸ آغاز کرد و در سال ۱۳۷۰ به عرصه سینما راه یافت. وی در سال ۱۳۷۰ موفق به اخذ مدرک کارشناسی در رشته جامعه‌شناسی شد.

امید روحانی

امید روحانی متولد ۱۳۴۰ در تهران، پزشک و بازیگر است. فارغ التحصیل پزشک عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و متخصص بیهوشی از دانشگاه شهید پزشکی می باشد از نقد نویسی شروع کرد حالا بازیگر هم می باشد.

فعالیت خود را قبل انقلاب بعنوان منتقد سینما در روزنامه شروع کرد، بعد از شهرت نسبی سال ۱۳۷۰ اولین بار مشاوره پزشکی فیلم بانو داریوش مهرجویی بود نهایتا سال ۱۳۷۴ در ۳۴ سالگی با فیلم یک داستان واقعی وارد بازیگری شد.

مائده طهماسبی

مائده طهماسبی متولد ۱۳۳۶ در بابل، بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون، کارگردان تئاتر و مترجم است.

پدر مائده طهماسبی پزشک و رئیس بیمارستان و تحصیلات مادرش سیکل بود. مائده طهماسبی دو برادر و یک خواهر دارد. وی همچنین عمه ی تازه بازیگر سینما و تلویزیون مهسا طهماسبی است. مائده طهماسبی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته خبرنگاری با گرایش تئاتر و علوم سیاسی است.  اولین بازی سینمایی مائده طهماسبی در سال ۱۳۷۸ با فیلم سینمایی دایره به کارگردانی جعفر پناهی بوده است.

پوریا شکیبایی

پوریاشکیبایی نوزدهم مرداد ماه سال ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمده است. وی متاهل بوده و با پریا در سال ۱۳۸۸ ازدواج کرده است. وی تعریف کرده که شب قبل از فوت خسرو شکیبایی کاری کرده که او تا آخر عمر از یادش نمی رود .

پویا می گوید بابا در سه چهار شب آخر قبل از مرگ نا و توان حرف زدن نداشت و حتی توان بلند شدن از جایش را نداشت با این حال شب قبل از مرگ پویا را با اشاره صدا می زند که پیش او برود. همین که پویا کنار او می نشیند شکیبایی نیم خیز می شود و بدون هیچگونه توضیحی سه کشیده ی محکم به گوش پویا می زند پویا بعد از این اتفاق عجیب مات و مبهوت به او نگاه می کند.

همسر و دیگر نزدیکان شکیبایی می گویند هرچه فکر کردیم تا علت کار او را بفهمیم به جایی نرسیدیم تا اینکه شبی پویا گفت احتمالا پدر توان حرف زدن نداشته و خواسته با این کارش به او بفهماند که بعد از رفتن من مسئولیت خانواده بر عهده اوست ، فهمیدم که مرگ را هم زندگی باید کرد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید