قسمت اول سریال ۰۲۱ صفر بیست و یک کی پخش می شود ؟ تاریخ دقیق و ساعت دقیق پخش سریال 021

قسمت اول سریال ۰۲۱

قسمت اول سریال ۰۲۱ صفر بیست و یک کی پخش می شود ؟

تاریخ دقیق و ساعت دقیق پخش سریال ۰۲۱

رصد امروز ، سید جواد رضویان و سیامک انصاری بعد از وقفه طولانی ایی که در تلویزیون حضور نداشتند با ساخت سریالی طنز به شبکه سه سیما برگشتند. سریال ۰۲۱ جدید ترین کار کمدین‌های سرشناس ایرانی است.

ریال صفر بیست و یک کاری مشترک از صدا و سیما و کمدین‌های مشهور ایرانی است که خبرهایی از تولید و فیلمبرداری آن باعث هیجان‌زده شدن دوستداران سریال‌های ایرانی شده است.

خبرها حاکی از آن است که این سریال قرار است در ۴ فصل بیست و پنج قسمتی نوشته و تولید شود.

مرتبط  خلاصه قسمت اول فصل دوم بیگانه ای با من است

تصویربرداری سریال «صفر بیست و یک» از ابتدای تابستان امسال آغاز شده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان ادامه دارد و آزیتا ترکاشوند به عنوان تازه‌ترین بازیگر این سریال جلوی دوربین رفته است.

مهدی فخیم زاده، سروش جمشیدی، رویا میرعلمی، نگار عابدی، آزیتا ترکاشوند، مریم شیرازی، امیرحسین رستمی، افشین آقایی، پادینا کیانی، مهبد بیور و محمدماهان فلاحتی از جمله بازیگران سریال ۰۲۱ هستند.

این سریال کمدی قرار است جایگزین سریال نجلا شود. تاریخی که صدا و سیما از آن به عنوان پخش این سریال نام برده است ۴ آبان ۹۹ است. بنابراین قسمت اول سریال ۰۲۱ (صفر بیست و یک) به کارگردانی جواد رضویان و سیامک انصاری و تهیه کنندگی مهدی فرجی به نیمه رسید و از ۴ آبان هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

مرتبط  ساعت پخش سریال ارمغان تاریکی از آی فیلم

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید