بازیگران هالیوودی طرفدار ترامپ ! بازیگران هالیوودی که از ترامپ متنفر هستند !

بازیگران هالیوودی طرفدار ترامپ !

بازیگران هالیوودی که از ترامپ متنفر هستند !

رصد امروز ، با نزدیک شدن به زمان انتخابات آمریکا بازار رقابت بین جو بایدن و دونالد ترامپ داغ تر می شود. هواداران هر دو کاندیدا هم نهایت تلاش خود را برای جلب توجه و کسب آرای بیشتر کاندید مورد حمایت خود می کنند.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

سلبریتی‌های آمریکایی از بازیگران فیلم‌های سینمایی گرفته تا خوانندگان مهم از این کارزار رقابتی دور نمانده اند و نظراتشان را در مورد کاندید های ریاست جمهوری کشورشان اعلام می کنند.

در این مطلب بیان می کنیم که کدام بازیگران مشهور هالیوودی طرفدار ترامپ هستند و چه کسانی از او بدشان می آید.

برخی از بازیگران مشهور هالیوود علیه ترامپ و اقدامات او به شدت صحبت کردند. بازیگرانی همچون جورج کلونی، جنیفر لارنس و رابرت دنیرو تنها بخشی از بازیگرانی هستند که بر علیه رئیس جمهور فعلی آمریکا صحبت کرده اند و او را با عنوان های متفاوتی مثل دروغ گو و نژاد پرست مورد خطاب قرار داده اند و گاهی او را با هیتلر مقایسه کرده اند.

بازیگران هالیوودی طرفدار ترامپ !
بازیگران هالیوودی متنفر از ترامپ !

آنجلینا جولی

این بازیگر که فعال حقوق بشری نیز است، دونالد ترامپ را به دلیل منع حضور مسافران از هفت کشور مسلمان محکوم کرد. او بدون نام بردن مستقیم از دونالد ترامپ تبعیض بر اساس مذهب را بازی با آتش عنوان کرد. او شش فرزند خوانده دارد که همگی آن‌ها از سرزمین‌های خارجی هستند.

جنیفر لارنس

این بازیگر برنده اسکار، با مخالفت با ترامپ غریبه نیست، اما در سال ۲۰۱۷ او پستی را علیه ممنوعیت‌های دونالد ترامپ برای مسلمانان به اشتراک گذاشت و گفت دعا می‌کند که عقل و عطوفت به کاخ سفید بازگردد. او همچنین در مصاحبه‌ای گفته بود اگر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شود پایان دنیا خواهد بود.

کیت بلانشت

این بازیگر استرالیایی که داور جشنواره فیلم ونیز ۲۰۲۰ بود، دونالد ترامپ را فردی پوج و مضحک توصیف و ریاست جمهوری وی را با بحران میانسالی مقایسه کرد.

اسنوپ داگ

این خواننده آمریکایی در موزیک ویدیویی حضور داشت که در آن اسلحه خود را به سمت شخصیتی دلقک نشانه رفته است که به منظور تمسخر دونالد ترامپ، رونالد کلامپ، معرفی می‌شود. او به سمت این شخصیت شلیک می‌کند و پرچمی قرمز از اسحله خارج می‌شود. این ویدیو واکنش  ترامپ را به همراه داشت و اسنوپ داک نیز در جواب، وی را یک دلقک خطاب کرد.

مرتبط  اسم و عکس سرکرده داعشی که وارد ایران شد ؟

اما واتسون

این بازیگر که در مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» به نقش آفرینی پرداخته است، یکی از چندین چهره مشهوری بود که در راهپیمایی زنان ضد ترامپ در واشنگتن حضور داشت.

رابرت دنیرو 

شاید دنیرو بیش از هرکس دیگری ترامپ را مورد هدف صحبت های خود قرار داده است. او مدت‌ها پیش با الفاظ شدید ترامپ را خطاب کرد که بسیار جنجالی شد و بار‌ها او را یک دیوانه مطلق، گانگستر و یک نژادپرست خوانده است.

جورج کلونی

جورج کلونی در زمان انتخابات قبلی آمریکا، گفته بود که دونالد ترامپ یک فرصت طلب و یک فاشیست بیگانه هراس است. او همچنین سیاست‌های ترامپ بر ضد مسلمان را محکوم کرد. او اخیرا نیز در مورد ادعای ترامپ که از سیاه پوستان حمایت کرده است صحبت‌هایی را به صورت طعنه آمیز انجام داده بود.

مایکل مور

مایکل مور، مستند ساز آمریکایی از منتقدان سر سخت ترامپ است. گذشته از صحبت‌هایی که تا کنون انجام داده، او اخیرا مدعی شد که مثبت شدن تست کرونای ترامپ دروغ است و او دروغ می‌گوید. مور همچنین گفته است که خلاص شدن از شر ترامپ باعث می‌شود که در جهان محبوب شوند.

 

اما بازیگران هالیوودی طرفدار ترامپ چه کسانی اند؟

هستند بازیگران و خوانندگان و ورزشکارانی که از رئیس جمهور جنجالی آمریکا حمایت کرده و او را به رقیب دموکراتش( جو بایدن) ترجیح می‌دهند.

این سلبریتی‌ها محدودند اما در فرهنگ  و عقیده تفاوت‌های زیادی با هم دارند. شاید باورش کمی سخت باشد اما بسیاری از سلبریتی‌های حامی ترامپ سیاه پوست هستند و این در حالی است که اصولا ترامپ نگاه خوبی نسبت به رنگین پوستان ندارد و به عنوان رئیس جمهوری با گرایشات نژاد پرستانه شناخته می‌شود.

بازیگران هالیوودی طرفدار ترامپ

بازیگران هالیوودی طرفدار ترامپ !
بازیگران هالیوودی طرفدار ترامپ !

فیفتی سنت

رپر  و بازیگر سیاه پوست و مشهور آمریکایی بعد از مشخص شدن سیاست مالیاتی جو بایدن در توییتی تند که پر از الفاظ رکیک بود، اعلام کرد حتی اگر ترامپ با سیاه پوستان بد باشد باز او را به بایدن احمق ترجیح می‌دهد. فیفتی سنت گفت که از ریاست جمهوری دونالد ترامپ حمایت خواهد کرد.

مرتبط  اولین فیلم حمله به آرامکو توسط یمن

جان وویت

بازیگر بردنده اسکار و پدر آنجلینا جولی از بزرگترین حامیان دونالد ترامپ است. وویت در دور اول ریاست جمهوری ترامپ هم از حامیان سرسخت او بود و در مطلبی به تاریخ  ۹ مارس ۲۰۱۶ نوشت: «دونالد بامزه، سرزنده و شوخ و بی‌ادب است، ولی بیش از او صادق است… او تنها کسی است که می‌تواند انجامش دهد.»

روزان بار

نویسنده، کمدین و بازیگر مشهور هالیوودی یکی دیگر از طرفداران پر و پا قرص دونالد ترامپ است. او که برنده جایزه گولدن گلوب سال ۱۹۹۲ است، در توییتر بارها حمایت خود را از ترامپ اعلام کرده و حتی یک بار کلاه قرمز(علامت کمپین ترامپ) را به سر کرده است. با این حال، خانم بار به علت فشار بیش از حد دموکرات‌ها در دنیای سینما و هالیوود در سالهای اخیر کمتر نظرات سیاسی خود را بروز می‌دهد و توییت‌های حمایتی خود از ترامپ را هم تا حدی محدود یا پاک کرده است.

استیسی دش

مجری و بازیگر مشهور آمریکایی از جمله حامیان ترامپ است. او که از جمله مجریان فاکس نیوز(شبکه مورد اعتماد ترامپ) هم است، در بیو حساب کاربری توییتر خود هشتگ (#WomenForTrump) را نوشته و این به خوبی نشان می‌دهد چقدر علاقه مند به ترامپ است.

جانی روتن

جانی روتن(لایدن) حامی ترامپ است. او که یک ستاره موسیقی انگلیسی الاصل و از رهبران جریان “راک اند رول” است، به اوباما و حتی هیلاری کلینتون علاقه داشته و دارد اما معتقد است جو بایدن بر خلاف آنها، به حدی ضعیف است که باید روی صندلی چرخ دار بنشیند و از این جهت نمی‌توان سکان دار آمریکا باشد. او بر اساس همین نظر، معتقد است دونالد ترامپ باید رئیس جمهور آمریکا بماند.

تد نیوجنت(خواننده مشهور هارد راک)، فیل رابرتسون(ستاره برنامه‌های تلویزیونی)، استفان بالدوین(بازیگر سینما)، کریستی آلی(بازیگر  و مدل)، تریس ادکینز(خواننده مشهور) و … از جمله بازیگران هالیوودی طرفدار ترامپ هستند و علاقه‌مند به ترامپ در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ بوده و هستند.

اما اینکه آیا این سلبریتی ها و بازیگران هالیوودی طرفدار ترامپ می توانند با حمایت و طرفداری خود از ترامپ ، شانس پیروزی او را در انتخابات سال ۲۰۲۰ افزایش دهند یا خیز جای سوال دارد؟

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید