سریال خانه امن قسمت اول کی پخش می شود ؟ زمان پخش سریال خانه امن

سریال خانه امن قسمت اول کی پخش می شود ؟

زمان پخش سریال خانه امن

رصد امروز ، جدیدترین سریال شبکه یک سیما سریال جاسوسی به نام خانه امن است. سریال ۵۰ قسمتی «خانه امن» روایتی جذاب و پرهیجان از یک پرونده جاسوسی- امنیتی است که لایه‌هایی از عملیات پیچیده مقابله با گروهک تروریستی داعش را روایت می‌کند.

سریال خانه امن به نویسندگی حسین تراب‌نژاد است و پس از «سارق روح» و «ترور خاموش»، سومین اثر مشترک ابوالفضل صفری در مقام تهیه‌کننده، احمد معظمی کارگردان و مرتضی اصفهانی طراح و مشاور پروژه، با موضوعات خاص و هیجان‌انگیز امنیتی محسوب می‌شود. این سریال که در ۵۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای توسط مرکز سیما فیلم تولید شده، از لوکیشن‌های متعدد، بازیگران متنوع و داستانی پرفراز و نشیب برخوردار است.

سریال خانه امن قسمت اول
سریال خانه امن قسمت اول

از جمله بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش می پردازند :حمیدرضا پگاه، پرویز فلاحی‌پور، امین زندگانی، سیما تیرانداز، سامان صفاری، شهروز ابراهیمی، علیرضا رئیسی، قربان نجفی، حمیدرضا عطایی، کاوه آفاق، سپیده خداوردی و سوگول طهماسبی

بخشی از سکانس های این سریال در خارج از کشور تصویربرداری شده است که از خوش اقبالی تهیه کننده و سایر عوامل این سریال ، قبل از شیوع ویروس کرونا این سکانس ها ضبط شده است.

در پایان باید گفت «خانه امن» و قصه‌اش که وارد پرونده گروهک تروریستی داعش و قصه خانواده‌های نیرو‌های امنیتی شده است، ماجرا‌های واقعی را به نمایش می‌گذارد. باید دید این سریال ۴۵ قسمتی با طراحی مرتضی اصفهانی، چقدر می‌تواند با معما‌ها و ورود به موضوعات امنیتی و جاسوسی، نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

این سریال قرار است از امشب یعنی ۵ آبان ۹۹ ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش شود.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید