سریال خانه امن قسمت اول کی پخش می شود ؟ زمان پخش سریال خانه امن

سریال خانه امن قسمت اول کی پخش می شود ؟

زمان پخش سریال خانه امن

رصد امروز ، جدیدترین سریال شبکه یک سیما سریال جاسوسی به نام خانه امن است. سریال ۵۰ قسمتی «خانه امن» روایتی جذاب و پرهیجان از یک پرونده جاسوسی- امنیتی است که لایه‌هایی از عملیات پیچیده مقابله با گروهک تروریستی داعش را روایت می‌کند.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

سریال خانه امن به نویسندگی حسین تراب‌نژاد است و پس از «سارق روح» و «ترور خاموش»، سومین اثر مشترک ابوالفضل صفری در مقام تهیه‌کننده، احمد معظمی کارگردان و مرتضی اصفهانی طراح و مشاور پروژه، با موضوعات خاص و هیجان‌انگیز امنیتی محسوب می‌شود. این سریال که در ۵۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای توسط مرکز سیما فیلم تولید شده، از لوکیشن‌های متعدد، بازیگران متنوع و داستانی پرفراز و نشیب برخوردار است.

مرتبط  قسمت آخر سریال از سرنوشت فصل سوم
سریال خانه امن قسمت اول
سریال خانه امن قسمت اول

از جمله بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش می پردازند :حمیدرضا پگاه، پرویز فلاحی‌پور، امین زندگانی، سیما تیرانداز، سامان صفاری، شهروز ابراهیمی، علیرضا رئیسی، قربان نجفی، حمیدرضا عطایی، کاوه آفاق، سپیده خداوردی و سوگول طهماسبی

بخشی از سکانس های این سریال در خارج از کشور تصویربرداری شده است که از خوش اقبالی تهیه کننده و سایر عوامل این سریال ، قبل از شیوع ویروس کرونا این سکانس ها ضبط شده است.

در پایان باید گفت «خانه امن» و قصه‌اش که وارد پرونده گروهک تروریستی داعش و قصه خانواده‌های نیرو‌های امنیتی شده است، ماجرا‌های واقعی را به نمایش می‌گذارد. باید دید این سریال ۴۵ قسمتی با طراحی مرتضی اصفهانی، چقدر می‌تواند با معما‌ها و ورود به موضوعات امنیتی و جاسوسی، نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

مرتبط  قسمت آخر سریال از سرنوشت فصل سوم

این سریال قرار است از امشب یعنی ۵ آبان ۹۹ ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش شود.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید